Metro: Exodus

Альтернативні назви: метро Результат

 

Ukrainian developer 4A Games, сенсаційна серія ігор"Metro 2033", яка надихнула їм романи Д. Глуховський, продовжує радувати вболівальників новими релізами. Game Metro: Exodus рясніє темними пейзажами відкритого простору і підземеллями. На їхню думку, все ще можна починати життя з нуля, але попереду багато перешкод і небезпек.

 

, коли на виставці було показано E3, заявивши, що можна буде грати в гру Metro: Exodus досить скоро, для багатьох це був справжній сюрприз, і треба сказати, досить приємно. Він був названий найцікавішим і найкращим з усіх представлених причепів, і багато хто сказав, що для них ця гра була найбільш очікуваною. Блох зізнався, що для студії цей проект є найамбітнішим з усіх, з якими вона мала справу.

 

Натхненний розробниками проектної гри STALKER з їх пост-апокаліптичним світом. Враховуючи ідею як основу, вони створили лінійні рівні та величезні відкриті території. Крім того, поряд із вже знайомою механікою дій, будуть помітні суттєві зміни, які також вносять свіжий потік відчуттів у процес гри.

 

, що відомо з його слів та анонсу, ми можемо зробити висновок, що продукт вийшов дійсно класно, і завантажив Metro: Exodus варто цього. Раніше герої бродили навколо зруйнованого метро в Москві, тепер вони вирішили вийти, що спричинить постійну зміну декорацій. Пейзаж дуже різноманітний, і події охоплюють рік, який передбачає зміну погоди, сезону, час доби та тварин. Намагаючись вижити, герої повинні завжди бути на охороні, зберігаючи навколишній світ на льоту. При цьому уважно вивчіть предмети навколо, щоб не пропустити нічого корисного. Навіть пару картриджів для машини може врятувати життя, і його не слід ігнорувати.

 

Початок в Метро: Вихідні ігри, готуйся, що події розвиваються швидко, і гравцям потрібна хороша реакція, здатність приймати швидкі рішення. Головними ворогами є тварини, які втратили колишній шарм.

 

Під час метро: учасники виходу повинні пройти багато квестів, вирішувати головоломки, боротися з ворогом. Підбираючи предмети, вони можуть бути використані в певних ситуаціях, однак це природна практика. Прийшов час піти на розвідку спустошеної землі, і спробувати знайти місце, де буде відроджено життя. Чи знайдуть його герої? Звичайно, так, тому що тоді вони герої. Саме за ціною вони досягнуть успіху, і коли це станеться...