Вінтерфрост Спадщина Півночі

Альтернативні назви: Winterfrost Legacy

Ігра Вінтерфрост Спадщина Півночі: війна з мерцями.

Ігра Вінтерфрост Спадщина Півночі запрошує нових гравців в фантастичний світ, де їм пропонується роль героя, якому судилося захистити королівство від повсталих мерців.

Много років тому дев'ять кланів Дейр вирішили забути колишні образи, зібрати серед різних видів населення по одному представнику, і об'єднати їх в експедицію. Ельфи, люди, гноми, велетні і орки повинні були дістатися до віддалених куточків континенту на півночі, знайти там заховані скарби, і принести в місто.

На екіпіровку і підготовку пішло багато ресурсів, але зусилля виявилися марними експедиція загинула в суворому кліматі. Через роки, так і не дочекавшись звісток, стало зрозуміло, що їх вже і не буде. Але це лише спонукало правителів до збору нової групи. На жаль їх спіткала аналогічна доля, як і тих, хто пішов за ними.

Спустя час, все, хто пішов і загинув, повернулися мерцями, щоб помститися за впертість своїх нащадків. Починаючи грати в гру Вінтерфрост Спадщина Півночі, ви стаєте представником однієї зі старих прізвищ, які брали участь в підприємстві, а тому змушені протистояти повстанцям мертвим родичем.

Вас з братом рятує батько, але йому доводиться пожертвувати власним життям, щоб ви могли відправитися в небезпечну пригоду, і постаратися знайти відповіді на важливі питання.

Ваш перший вибір. Наступним кроком буде створення героя. Для цього ознайомтеся з характеристиками кожної професії і врахуйте, що зовнішність і деякі навички залежать від приналежності до чоловічої або жіночої статі.

  • Разбойнік спритний і швидкий, відмінно ухиляється від ворожих ударів. Це ефективний боєць проти одиночних цілей, але не впорається з групою.
  • Воін типовий танк з великим запасом життєвої енергії. Наділений міццю, яка ідеальна для ближніх атак.
  • Шаман буде хорошим захисником, оскільки не гірше мага володіє заклинаннями.

Пора діяти.

В Вінтерфрост Спадщина Півночі грати приємно з багатьох причин, але перше, що кидається в очі дуже яскрава, радує око графіка. Розвиток відбувається плавно, і початкові рівні не напружують особливо сильними супротивниками. Ваших сил вистачить, щоб розправлятися з натовпами мерців.

Позже ви почнете набувати сили і досвід, станете сильніше, і будете готові до серйозних сутичок. По ходу подій вам належить:

  • Пріменять принцип покрокових действій
  • Нанімать помощніков
  • Драться з монстрамі
  • Сражаться з геймерамі
  • Участвовать в захоплюючих режімах

Наращівать досвід можна шляхом участі в квестах, але можна скористатися медитацій, залишивши героя в цьому стані, поки ви відлучилися. Зате повернувшись, ви знайдете його бадьорим і сильнішим.

Ваш персонаж наділений тринадцятьма талантами, і під час бою ви вирішуєте, який з них тут більш доречний.

В iPlayer Вінтерфрост Спадщина Півночі довго залишатися воїном одинаком не вийде, якщо хочете перемогти головного боса.