Закладки

Ігра iPlayer: Морський бій онлайн

Ігра Tidal Trek

iPlayer: Морський бій

Tidal Trek

Гра Морський бій для відважних капітанів
Тема піратів продовжує хвилювати уяву романтиків і авантюристів. Хто з хлопчаків не уявляв себе бравим капітаном корабля вод чорним прапором з Веселим Роджером, гордо рассекающим пінні хвилі? Гра Морський бій відкриває шлях до небувалих пригод, небезпек, подорожам, боям. Поряд з іншими гравцями ви будете в Морський бій грати, розвиваючи власний острів, зміцнюючи флотилію, борючись з ворогами в будь-якій площині: на воді, на глибині, і навіть в небі. Вам будуть доступні PVE і PVP битви, масові битви в складі гільдії, а також покрокові сутички в компанії ваших вихованців. Передісторія подій
Настільки привабливою піратська життя здається і тому, що забирає нас в століття, коли люди зробили серйозний крок у підкоренні водної стихії. Вони навчилися будувати кораблі, відправляючи їх в довгі плавання. Це дозволило відкрити багато нових земель, населених різними народами зі своєю культурою. Почалася нова віха у розвитку торгівлі, адже незвідана територія, це ще один ринок збуту, а заодно і можливість придбати щось особливе для себе. Якщо грати в гру Морський бій, ви немов заново відкриваєте всі можливості для розвитку і збагачення. Але там, де прибуток, завжди чекай конфлікту і злодюжок, які вважають за краще живитися на готовому. Поки купці укладають вигідні угоди і багатіють, піратські банди чекають навантажені цінностями каравани, і грабують їх. Крім того, смерть імператора призвела до поступового занепаду економіки, і між Олдріч зі Сходу і Дуглас з Заходу почалися конфлікти, які поступово переросли в неприкриту війну, що вибухнула в Бухті Чорних Вод. Повстанці осміліли і, послабивши північні землі, почали захоплення Південного океану. Пірати, в бій! Ваші пригоди починає Морський бій реєстрація, потім ви вибираєте собі зовнішність з двох чоловічих і двох жіночих образів, потім знайомитеся з помічницею, яка зустрічає вас, і знайомить з правилами, подіями, дає завдання і допомагає його виконати. Першим бойовим хрещенням стане битва з морським чудовиськом - величезною черепахою. Ця битва продемонструє основні можливості та принцип управління перед тим, як відправити вас на більш серйозне завдання в iPlayer Морський бій. Ви дивом врятувалися після корабельної аварії, і єдине плавальний засіб, яке вам доступно - маленька шлюпка. Погодьтеся, на такому плаваючому коштів не повоюєш, і вам терміново треба обзавестися справжнім кораблем. Місцеві жителі завжди щось просять, і це прекрасний привід заробити на них, щоб побудувати справжню бойову судно. Поступово ви будете накопичувати разом з досвідом валюту, що дозволить вам розширити свою флотилію новими кораблями, а також зміцнити баз на острові, і навіть вивчити науку торгівлі. Бої в Tidal Trek ведуться по системі покрокових дій, а вам дістається роль стратега, який розставляє учасників баталії по місцях. Досягнувши певного статусу, ви можете наймати капітанів, а потім навчати їх унікальним навичкам, які знадобляться на поле битв. Коли у вас з'явиться вихованець, він також внесе свій вклад в розвиток подій. Але не однієї війною цікава гра. Приділіть увагу облаштування острова, адже це теж важлива частина прогресу. • Садиба - головний будинок на острові. Без неї неможливий розвиток і збір податків. • Лісоповал - допомагає накопичити необхідну кількість деревини для будівництва кораблів. • Док - забезпечує додаткові матеріали. • Транспортні судна - привертають босів з значними нагородами.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more