Закладки

Ігри морський бій онлайн MMORPG

Навіть ті, кого на воді заколисує або не вміє плавати, не попустить захоплюючі безкоштовні онлайн ігри MMORPG Морський бій. Щоб почати грати, пройдіть швидку реєстрацію, і можна вирушати в плавання. Влаштуйте битва в океані, керуючи лінкорами, крейсерами, корветами, підводними човнами. Випускайте торпеди, скидайте міни, проходите маршрути, прориватися лінію фронту. Використовуйте прилади для виявлення супротивника, і зондуючого дно на наявність чужих хв. Особливо приваблива піратська тема, де вітрильники оснащені гарматами і намагаються взяти чужака на абордаж.
Ігри Морський бій для відважних моряків Славні були часи, дають простір для подорожей, авантюр і відкриттів. Плавати на човнах люди навчилися ще в стародавні часи, але велика кораблебудування почалося в середні століття. Водний шлях відкрив людям нову можливість в торгівлі, війну і відкритті нових земель. Напрями браузерних стратегій Бажаючи зануритися в повномасштабне пригода, вивчіть асортимент нашого сайту. Тут знайдеться будь-який варіант розвитку подій: • Розвиток кораблебудування • Піратські нападу • Дослідницькі експедиції • Вивчення підводного світу • Військові битви • Торгівля • Набір команди • Участь у війнах Поступово їх належить покращувати, підвищуючи технічний рівень до високих меж. Перемога приносить матеріальні блага, а також нагороди і чини. У подібні симулятори грати можна годинами, і вони не набридають. Відкривши щось нове, його хочеться випробувати, застосувавши на практиці. Шанувальників і фанатів піратської теми теж є чим здивувати. Вас чекають пастки, засідки, конкуренти і стихійні лиха. Розгадайте загадки на шляху до скарбу і усуньте ворогів. Дивовижні краси відкриває підводний світ. Ігрові особливості та можливості Це завжди об'ємна, чітка графіка з деталізацією промальовування. Кожна хвиля, далекий обрій, судна, прибережні землі і персонажі виглядають відмінно. Це може бути повний реалізм або ж мультяшні картинки, але якість залишається високим.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more