Crossout

Альтернативні назви: Кроссаут

Game Crossout: Світ без компромісів

Game Crossout, це унікальна новинка в жанрі MMO-дії, де дія відбувається у божевільному пост-апокаліптичному світі.

годієтесь на теперішній конструкторський офіс, який сам повинен очолити. Кожен гравець володіє майстерні, в якому він творить чудеса, з окремих матеріалів, збираючи грізну машину, а потім анімуючи його. Уявіть собі відкриття потенціалу такого уроку! Ваша місія зрозуміла - стріляти і вигравати, вижити в просторі, де не залишилося людей. Підключіть фантазії і вигадайте унікальне обладнання, щоб стати сильнішим, ніж ворог. Тепер ти - лідер сталевих самохідних солдатів, які не знають страху, рухаються до ворога, оточують його і руйнують його.

Обслужіть деталі для ближнього бою та бойових дій. Не можна уникнути тісного контакту, і якщо броня обладнана запасними"сюрпризами", вам буде легше витримати і відбити натиск. Вам потрібні машини для різних завдань легше і важче. Деякі з них виконуватимуть швидкі маневри та розвідку, поки витягнуті більш сильні сили.

Контакти з гравцями

Покращений і унікальний дизайн може бути запропонований іншим гравцям на аукціоні. Будьте креативні та сміливі, щоб ваш продукт був затребуваний. Спочатку рівень енергії не збільшиться настільки, наскільки це можливо, але, набравши досвід і заробіток, ви можете насолоджувати, вдосконалювати свої самохідні рушниці. Займаючись замаскованою машиною, влаштувавши справжнє уявлення про смертоносний балет, розбившись на них, розумно подолавши щебінь каменів, лабіринти останків стін, відкритих полів, кислотних боліт.

В перші хвилини перебування в ігровій космосі звинувачується хвилювання і бажання почати діяти швидше.