Деус Екс Мужність розділений

Альтернативні назви: Деус Екс Мужність розділений

Game Deus Ex Mankind Розділений світовий змову.

Однозійна рольова гра Deus Ex Mankind Divided стала продовженням серії Human Revolution, випущена в 2011 році. Тепер Eidos в Монреалі під видавництвом Square Enix готуються випустити продовження, розповідаючи про події сюжету в 2 роки після першої частини. Хоча гру вийде лише 23. 08 2016 р., Відомо, що Deus Ex Mankind Divided завантаження доступне для платформ:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Stes-шутер з ознаками шутера від провідної людини розгортає події 2029 року. Майбутнє не так далеко, але автори наділили світ іграми технологіями, які навряд чи будуть доступні для людства ще. Хоча, враховуючи те, що ми маємо справу з вигадкою, ви можете визнати що завгодно.

Найменше на сюжеті.

Якщо ви робите попереднє замовлення, ви можете завантажити Deus Ex Mankind розділений до кінцевого терміну. Пошкоджені кінцівки або органи замінюються біопротезами, і люди отримують нові можливості. Деякі користуються своїми перевагами для злочинних цілей, і це ставить суспільство проти всіх"механізованих"громадян.

Ставна ситуація нагрівається Модифіковані вважаються вигнанцями і змушені жити ізольованими. Серед них Адам Дженсен є агентом Інтерполу під прикриттям. Він озброєний механічними біопротезами та сучасною зброєю. Він незнайомий у світі простих людей, і серед таких людей, як сам. Ось чому важливо визначити правильну модель поведінки, щоб розкрити таємну змову і зрозуміти, кому можна довіряти.

гравців повинні розвинути можливості Адама, перетворюючи його на хитрого, сильного та спритного воїна. Зброя буде також доступна для різних зразків, і вона може бути отримана одночасно під час проходу. Під час сутичок герой втратить енергію, але на відміну від попередньої серії, де потрібно було знайти спосіб його відновити, тепер це відбувається автоматично. Вона монтується в щітці, і розряджається 4 заряду. Змінилася функціональність нано-лопатей, вони можуть працювати як віддалена зброя, а в передплічці Адама закріплений нелегальний шоковий пістолет PEPS.

Фракція та символи.

Це природно, що в цій ситуації люди поділяються на дві групи:

  Коаліція прав
 • KPA збільшена на
 • OP 29 оперативна група

КПА є неурядовою групою, але має вагу в політичному світі, оскільки вона становить значну частину населення розширеного населення. Коаліція розташована в Німеччині, і її очолює колишній лікар Талос Реркер. Нещодавно організація була звинувачена в терористичних актах, незважаючи на свої мирні заяви.

OP 29 з'явилася за рішенням урядових організацій різних країн і наділена повними повноваженнями.

У кожній фракції ви зустрінете декілька персонажів. У рядах CPA знаходяться:

 • Талос Рокер голова коаліції. Щоб захистити розширеного населення, він віддає перевагу ненасильницьким методам, але хтось його замінює.
 • Віктор Марченко схильний до радикальних методів.
 • Вацлав Кольер, безпринципний інженер-підпис під виглядом мафії Жвані.

Composition OP 29:

 • Адам Дженсен хоче зупинити Ілюмінати, щоб врятувати світ.
 • Jim Miller Директор філії.
 • Алекс Вега допомагає Адам дізнатись все про Ілюмінати.
 • Cicaine - пілот у групі"Адам".