Ghost Recon Том Кленсі: Wildlands

Альтернативні назви: Ghost Recon Том Кленсі: Wildlands

Game Привид Рекону Том Кленсі: Wildlands: справжня війна.

Як стверджує розробник Ubisoft Paris, гра Ghost Recon Wildlands буде першим продуктом військових в величезному відкритому світі. Дата її випуску поки невідома, але деяка інформація була представлена ​​на фестивалі E3. Таким чином, ця акція з привабливим реком Тома Кленсі: завантаження Wildlands для платформ:

  • PS4
  • XONE
  • PC

Ігроки можуть бути згруповані в четвірки та виконувати місію, кожна команда розробляє процес у власному напрямку, координує кроки голосового спілкування.

Гаряча точка

V

Геймеров чекають посадки в Болівії, а один добирається до пункту призначення по-різному: на машині, на мотоциклі, на вертольоті і навіть на стрибках з парашутом. У цій історії Болівія стала основною базою наркоторгівців та наркокартельів, що працюють у всіх містах Санта-Бланка. Це призвело до катастрофічних результатів регіону, контрольованого підземним світлом, і уряду все важче контролювати. США панікують, тому що наркотики розростаються по всьому світу, стаючи серйозною загрозою. З метою усунення бази мафії та відновлення порядку в Болівії відправлено елітну команду"Привиди".

Gruboy влада для виправлення ситуації не буде працювати. Нам потрібен продуманий план та можливість адаптувати дії до ситуації. Саме ці хлопці знаходяться в підрозділі, створені для того, щоб зробити хаос та плутанину в лавах злочинного синдикату, а потім назавжди його відключити. Героям доводиться зустрічатися з небезпечним, серйозним ворогом, який не зупиняється перед перешкодами, і не дуже скрупульозний при виборі покарань, розкриваючи ворожих агентів. Набір команду поставив комплекс, але він має за ним досвід і підтримку уряду.

Geympley і особливості гри.

Ожідая момент, щоб завантажити Ghost Recon Wildlands, гравці стежать за новинами і те, що з'являються з офіційних джерел, не можуть не радувати. У грі представлено 9 різних областей з різними умовами: горами, річками, пустелями та іншими. Додає реалістичну зміну дня, і погода змінюється, і її можна використовувати під час місії, якщо легше відстежити день і спостерігати, як ніч стає ідеальним притулком. Багато героїв зброї, і ця техніка здатна подолати важкі частини липкої грязи до змінних пісків. Як події розгортаються в сучасному світі, є основою справжнього арсеналу армії, хоча є і такі особливості, як дрони. Ці механічні помічники позначені цілями та ворогами, а також ефективна атака.

Місії

V Ghost Recon Wildlands для гравців комп'ютера вибирають спосіб виконання місій: наблизитися до ворога незамітно або використовувати кошти для атак на дальній та дальній дальності. Ви можете йти далі, розраховуючи на несподіваний ефект, провести попереднє розслідування та зібрати більше даних, а потім виконати завдання, яке ви можете піти вивчити світ і захопити пару форпостів.

Дикі землі Ghost Recon

V Tom Clancy можуть спілкуватися з NPC (повстанцями, політиками та звичайними громадянами), створювати дружні відносини з ними або відправляти до рангу ворогів. Поважно ставитися до цього, тому що вони здатні впливати на ваші майбутні плани. Отримуючи гравця, ви вказуєте, що покращує свого героя, і ви можете взяти від падших ворогів свою зброю та корисні речі.

Podvodya вгору, знову пройти через особливості гри:

  • Большой на відкритому повітрі mir
  • Командна гра 4 х
  • Возможность виходити на третій комп'ютер напарники
  • Polnaya свобода дістивий
  • Алternativnye сценарій sobytiy
  • Постійне вдосконалення навиків