Мій сонячний курорт

Альтернативні назви: Мій сонячний курорт

Промінюйте свій сонячний курорт (Мій сонячний курорт) власними руками.

до життя перетворилася на солідний відпочинок на пляжі, вам доведеться побудувати свій власний курорт. Це дає шанс моєї сонячної курортної гри, але буде працювати на голій ділянці землі, з'явився п'ятизірковий готель з усіма зручностями.

Teot браузер тренажер ідеально розважає в будь-який час, але особливо взимку, коли ви хочете зануритися в лагідне тепло літнього сонця. Приватний курорт - це мрія, яку легко здійснити, якщо грати My Sunny Resort.

Не просто хочеться втекти до раю на острів. Бажаючи поселитися в бунгало більш ніж достатньо, за умови, що він перебуває в певному місці, тобто людях, які перебувають у відпустці, і висловлюють позитивну думку про рівень тіннінгу та розваг.

- Ваше завдання - залучити більше клієнтів, ніж його конкуренти. Під час гри ви дізнаєтеся про важливі тонкощі дії гри. Немає нічого незвичайного:

Ваші бунгало.

 • Стройти будівництво різних назначенія
 • Обуструйте бунгало з різною кількістю zvezd
 • Nanimayte personal
 • Разнообразть дозвілля відхиляючих
 • Зарабіватийте досвід і валюту

Начинай грайте в гру Мій сонячний курорт (Мій сонячний курорт), ви приєднуєтеся до подорожуючих фанів, зі смаком розслабтесь і веселіться. Але для вас, перш за все, бізнесу, доводиться вирішувати ряд важливих завдань.

Наступне бунгало, ви не просто поставили будинок і створили інтер'єр всередині, на свій смак. Пам'ятайте, що вона повинна бути зручною, і кожен елемент покращує комфорт, створюючи дорогі бунгало, і це впливає на ваше фінансове багатство та престиж курорту.

Chem дорогий номер декору, вище клас, але, оскільки на курорті повинно бути місце для всіх можливостей гаманець, не всі будинки мають п'ятизіркову розкіш. Заселення бунгало слідувати побажанням людей. Ви можете надати групі кімнату з двома зірками, навіть якщо вони запитають одного, але робити це в зворотному напрямку не будуть працювати ті, хто хоче більше, не менше.

будинків можуть розмістити 3-6. Над черепашками найважливішої валюти можна побудувати президентський номер або весілля.

ландшафтів.

Нагадаємо, що потрібно зареєструвати My Sunny Resort. Ви також можете запросити друзів, відправивши пошту до новини з пропозицією приєднатися до ігрового космічного сонячного курорту.

Тепер ми повертаємося до вивчення симуляційних можливостей. З мого власного досвіду, ви знаєте, що людям потрібно більше місця, щоб виконати свої примхи:

Chem довше розширює ваш курорт, тим більше співробітників для обслуговування вам потрібно.

  помагає йому бути в відділі кадрів, як тільки ви будуєте, щоб досягти певного рівня.

 • Лавки з сувенірами
 • Restorany і kafe
 • Diskoteki
 • Basseyny
 • Спортивні сайт і zaly
 • Ekskursii
 • Punkty prokata
Тепер у вас буде достатньо кухарів, тренерів, продавців сувенірів, м'ячів, одягу, солодощів та фруктів, офіціантів та інших працівників. Менеджери відповідатимуть на всі питання, а інші працівники будуть виробляти, продавати товари, а також займатися очищенням бунгало та поливних рослин на територіях.

Skoro в iPlayer My Sunny Resort ви зможете побудувати док для катерів і компанії таксі, ваші гості можуть насолоджуватися переміщенням між курортами та здійснити прогулянки.

пригодницьких квестів, заробляйте гроші та репутацію, спілкуйтеся з гравцями, намагайтеся відповідати всім потребам туристів, а тоді нам не доведеться відвідати ваш курорт.