Red Dead Redemption 2

Альтернативні назви: RDR2

Ігра Red Dead Redemption 2 (RDR2): життя Дикого Заходу.

Не встигла влягтися пил після пригод в Red Dead Redemption, як на п'яти наступає гра Red Dead Redemption 2. Завдяки дослідженням стало відомо, що вестерн від стороннього особи, це прелюдія, або як прийнято говорити приквел Red Dead Redemption. Такий висновок був зроблений, коли автори згадали, що працюють над механікою рухів Джона Марстона, який, як відомо, спочив з миром. Вірніше, його змусили так вчинити обставини. Що не кажи, а сім'я, це потужний інструмент тиску, якщо їм заволодіє вміла рука. Для упіймання Білла Уилльямсон, Хав'єра Есквелла і"Голландця"Марстон бігає по всьому Заходу і перетинає кордон з Мексикою, і навіть поступає під командування Авраама Рейеса, допомагаючи повстанцям. Залишився ще"Голандец"найнебезпечніший з усіх. Повернувшись до сім'ї, не довго Марстон насолоджувався ідилією. Одного разу на ферму напала армія агентів бюро, і герою знову чекає бій.

Еті події розгорталися в 1911 році, а наступний кадр терпи гравця в 1914-й, коли підріс син Джона, Джек, на могилі батьків клянеться помститися за їх смерть. Значить, якщо завантажити Red Dead Redemption 2, доведеться брати участь разом з ним в його бандитських пригоди, поки стежка історії не призведе до фатального моменту.

О ніж ще ізвестно

 • Xbox One
 • Кто очікував побачити в цьому списку ПК, будуть розчаровані.

  Геймери зможуть вибирати режими:

  • Однопользовательскій
  • Многопользовательскій

  А також платформи:

  • PlayStation 4
  • Навіть в попередній грі ця можливість не була реалізована. Нікуди не дінуться погоні, перестрілки, дуелі і місії для спільного або одиночного виконання. Оскільки вам відкриється величезний відкритий світ, його належить досліджувати. Ви зустрінете нові і знайомі обличчя, будете добувати трофеї, виконуючи захоплюючі квести.