шторм Онлайн

Альтернативні назви: Storm Online

Ігра Шторм Онлайн: сучасна графіка і унікальні герої. Максимально чіткі персонажі і елементи створюють враження повного занурення в процес. Локації і персонажі вражають красою, особливо головний герой і все його супутники. Він обрушить шквал стріл на своїх ворогів, і навіть найспритніші воїни не зможуть протистояти швидкості його атак.

 • Колдун. Маги завжди любили ефектні битви і століттями накопичували мудрість предків. Сьогодні вона робить неймовірно сильними.
 • Воітель. Взявши в руки свій меч, воїн не зупинитися, поки не здобуде перемогу, і не розтрощить свого останнього ворога.
 • iPlayer Шторм Онлайн - це не просто гра, це світ, в якому ви можете створити свого власного, унікального героя. В процесі гри, ви неодноразово будете стикатися з іншими гравцями і їх персонажами, тому можливість бути нестандартним ви оціните повною мірою.

  Особенності гри. З кожним рівнем перед вами будуть відкриватися все більший асортимент спорядження та зброї. Отримані предмети ви можете удосконалювати в кузні. Підвищуючи його рівень, ви зможете спостерігати за ефектністю зміни і розвитку скакуна. Він стане відмінним помічником в бою і збільшить характеристики героя.

  Заданія і ігровий процес. Для більш ефективного проходження рівнів і перемоги над сильними босами, найкраще об'єднаються і створювати гільдії або вступити у вже існуючу. За допомогою чату в нижньому лівому кутку, ви зможете спілкуватися з усіма гравцями. У грі передбачені різні завдання:

  • борьба з примарами і демонамі
  • групповие поедінкі
  • лічние поедінкі

  Еще одна перевага - в Шторм Онлайн є кілька можливостей вести бій. Ви можете скористатися автоматичним боєм, т. Або перейняти всю ініціативу на себе і в повній мірі насолодитися боєм, використовуючи ручне управління гарячими клавішами.

  В Шторм Онлайн реєстрація виконується в два кліка. Після чого ви відразу занурюєтеся в ігровий процес. Навіть новачок легко зможе розібратися з усіма можливостями, вимогами і локаціями, завдяки добре продуманим підказкам і навчальним боїв. На кожному кроці, персонажі, яким потрібна ваша допомога, будуть раді розповісти, що у них сталося, і як ви можете їм допомогти. Тому не варто затягувати, потрібно поспішати на зустріч з пригодами і злісними примарами, поки вони не захопили весь світ.