Дивна бригада

Альтернативні назви: Дивна бригада

Studio Rebellion Developments є одночасно творець і видавцем, представляючи свій новий ігровий продукт. Її командна гра"Дивна бригада"заснована на пригодах з елементами шутера. Основою є фантастична історія про мисливців за скарбами з усіма наступними обставинами. Акція проводиться третіми особами, і в команді одночасно може бути до 4 учасників.

Завантажити дивну бригаду можна з 2018 року, коли її планується випустити. У глибину непрохідних джунглів було відправлено спеціальний загін, зібраний представниками різних професій, щоб зробити експедицію найбільш плідною. Однак, якщо ви вирішите, що ви будете справлятися з завданням самостійно, вирушайте в гущавину самотньо, але ефективність та можливості виживання суттєво зменшуються. Коли ви знаходитесь у правильному місці, посадка буде з парашутом. З цього моменту починається найцікавіше. Ви повинні вивчити всі приховані куточки області, шукаючи підказки про те, як знайти головний таємничий артефакт.

Древнє приховувати його, а не тільки розміщене в одній з далеких печер, але також захищене темним прокляттям. Зараз його охороняє армія міфологічних істот, яка веде єгипетську королеву відьом. Потрібно перетинати лінію дозволеної, як армія мертвих піднімається з пилу та руїн. Він залишає затишні гробниці для знищення втікачів, які вирішили вторгнутися в їх святиню. Чекає на вас чекає жах, який виживе.