Throne Kingdom at War

Альтернативні назви: Тронна королівська війна

Гра Throne Kingdom at War: Стань великим Господом.

На ринку ігрових продуктів зараз з'являються нові пропозиції.

життя правителя. Тут є вороги та друзі, а також царство, яке потребує розвитку та захисту. Навколо є безліч ворогів, і тому напади з їх боку не будуть незвичайними. Разом легше і надійніше відбивати атаки тих, хто не поділяє ваші погляди на добросусідські відносини.

продається у великій групі однодумців, ви також вивчите землю, битися з монстрами. Вам гарантується підтримка та допомога у формі ресурсів та військової допомоги. Попросіть їх за порадою, але не забувайте, що ви чекаєте подібних відповідей.

Ми мудро, боїмось.

Ви опинитеся в кольоровому середньовічному світі, де немає сучасних технологій, але є чарівні та гострі лопаті. Стати частиною цієї реальності допоможе Королівство у реєстрації війни, що не вимагає складних маніпуляцій.

Щоб все ще приємно дивувати це:

Stav частина iTlayer Throne Kingdom at War - це тримати руку на пульсі прогресу.

Якщо згадані класи, давайте подивимося, хто представлений:

  • Loyal Knights
  • Arrow keys
  • Кейперс
  • Investigers
  • Союзні війська
  • Cavalry

Відомо, що поселення було життєздатним, жителям потрібні будинки, таверни, лавки. Для солдатів потрібні казарми та майданчики для тренувань. А для міста потрібні склади, кузні, лісопилки, міни. Під час видобування вугілля, дерева, каменю та інших корисних копалин, не забувайте, що чим вище рівень шахт, тим дорожча сировина вони принесуть. Те саме стосується і інших підприємств, вони витягують вихідний матеріал або виробляють товари.

У ігрових залах все взаємопов'язане, і тому намагаються своєчасно та рівномірно виплачувати всі галузі промисловості. Якщо є кілька будинків або вони не відповідають життєвому рівню громадян, то не буде нікого, хто буде працювати, і це вплине на відсутність їжі, уніформи та зброї. Не забудьте накачати і воїни, відправивши їх на завдання. Вибір квестів чудовий, і ви можете вибрати будь-який, вивчивши терміни та кількість нагород. Вибирайте ті, які відповідають рівню перекачування вашого героя, так що його сили достатньо для походу і битви з ворогом.

Галерея Тронної війни Королівства постійно вдосконалюється, з'являються нові додатки, тому вам не доведеться пропустити. Приєднавшись до гравців, ви станете частиною їхньої тісної сім'ї, і незабаром отримаєте своє перше завдання після невеликого тренування.