Есцілон

Альтернативні назви: Escilon

Есцілон online & ndash; унікальна браузерна гра, доступна аудиторії користувачів абсолютно безкоштовно. Це оригінальна MMORPG (історичного жанру) гра. Проект якісно відрізняється від нинішніх онлайн ігор, так як творці потрудилися виключити різного роду недоліки. Шановні геймери, в Есцілоне не тільки приверне цікава легенда, але й ключові особливості приємно здивують і порадують Вас. Потрапляючи у світ печерних людей, Ви отримуєте можливість розвиватися і переходити в нові світи, де відповідно відкриваються великі, привабливі перспективи. Таким чином, Ви як би з минулого прямуєте в майбутнє, відчуваючи на собі принади і складності життя в різних епохах.

Системні вимога для гри мінімальні. На Вашому комп'ютері повинен бути встановлений Windows (XP, Vista або Windows 7). Також для гри буде потрібно звукова карта, клавіатура і миша. При наявності з'єднання з інтернетом, Ви можете проходити реєстрацію і починати грати в гру Есцілон онлайн.

Есцілон онлайн реєстрація зробить Вас мешканцем кам'яного століття. Не потрібно закачувати клієнтських програм. Реєстрація Есцілон & ndash; простий і швидкий процес. Вам всього лише знадобиться зареєструвати нового персонажа, записавши наступні дані:

1) Потрібно ввести логін & ndash; придумайте оригінальне ім'я для свого персонажа

2) Вкажіть стать (чоловічий чи жіночий)

3) Запишіть електронну адресу & ndash; але тільки свій справжній!

4) Введіть пароль & ndash; постарайтеся придумати понадежней

5) Вкажіть дату народження

Після заповнення форми реєстрації, залишилося натиснути кнопку Увійти, гра Есцілон онлайн стає Вам доступною. Пізнайте правду великодушних і зрозумійте правду безжальних. Що буде більш підходящим для Вашої натури? Онлайн гра Есцілон допоможе в цьому розібратися.

Щоб зрозуміти, як слід Есцілон грати, для початку треба буде пройти навчальний курс на Вогнищі. Успішно пройшовши цей квест, заробите очко підвищення характеристики, плюс деякі корисні речі. Коли розберетеся в механізмі гри, зможете бувати у всіх доступних локаціях. Есцілон онлайн гра включає як надземні, так і підземні локації.

Надземні & ndash; це материк, острови і моря, а підземні & ndash; лабіринт. У всіх місцях будуть зустрічатися різноманітні тварини, з яких періодично випадають ресурси, які слід підбирати. Так як всі в грі Вам доводиться створювати самостійно, що випали ресурси знадобляться для створення мазей, виготовлення одягу та зброї. Але докладніше розглянемо це пізніше.

Отже, ми з'ясували, де відбуваються дії гри. Головним місцем проживання дикунів є Печерний селище. Тут розташовані наступні локації:

- Багаття & nbsp;

- Печера верхового вождя & nbsp;

- Печера духів & nbsp;

- Печера майстрів & nbsp;

- Поле брані

- & nbsp; Хатина Антістеса

- Торговий вівтар

- Храм Опіфекса & nbsp;

- Печера льодів.

Крім перерахованих вище місць, Вам надано доступ в Рибальське селище, де можна придбати човен, а також пройти квестове завдання. & nbsp;

, щоб грати в Есцілон, потрібно вибрати яким би Ви хотіли бачити свого персонажа. В онлайн грі Есцілон присутні воїни і маги. Вони мають відмінні характеристики та вміння.

Головний параметр для воїна & ndash; статура. Також потрібно буде піклуватися про підняття злості і вправності.

У магів акцент зроблений на розумності. Крім цього доведеться простежити, щоб з підвищенням рівнів можна було надіти потрібні магічні речі.

Як було вже згадано, необхідні речі будете створювати самі. Есцілон & ndash; суцільна боротьба за виживання і природно Ви не вистояти в цьому світі з голими руками. Ресурсів просто безліч, але діставши що-небудь, доведеться доводити до розуму, перш ніж це перетвориться в корисну річ. У даній онлайн грі надані наступні ресурси: різні рослини, гриби, коріння, каміння, гілки, а також ті, які випали з тварин. Ви зможете скористатися ними тільки після впізнання в Печері духів. Після впізнання можна, наприклад, виготовити мазь (якщо знаєте рецепт), обміняти ресурс на що-небудь більш потрібне чи просто з'їсти його і підвищити цим характеристику. & nbsp;

У грі присутня також валюта & ndash; Мушлі. Але заробити гроші можна за допомогою торгівлі все тими ж ресурсами або & nbsp; опанувавши професією. Якщо Вам до душі мирну працю, стаєте шаманом або майстром. У такому випадку Ваші послуги будуть добре оплачуватися.

Однак творці подбали і про систему боїв. Беріть участь в групових боях з іншими гравцями і з тваринами, а також просто в дуелях. Зброєю Вам послужать камені, ножі, сокири, палиці, дубини. У який бій Ви б не вступили, завжди прагнете до перемоги! Впевнено піднімайтеся на вершину слави і придбайте досвід, такий необхідний для продовження подальшого шляху. & nbsp;

В основному онлайн гра складається з виконання квестових завдань. Все починається з першого квесту на Вогнищі, отриманого від Віртуса. & nbsp; Далі завдання будете брати у старого Антістеса. Чим довше граєте, тим більше квестів. З кожним рівнем вони стають все цікавіше і різноманітніше.

Що стосується рівнів, грати в онлайн гру Есцілон, можна переходячи з однієї епохи в іншу. А кожен рівень має свої переваги та особливості. Наприклад, для магів від рівня залежить кількість манни за одиницю розумності. Воїни до 5-го рівня можуть викликати на полі брані інструкторів і майстрів & nbsp; ударів або виверти. Особливістю 4-го рівня вважається можливість підвищення на ньому професійних умінь. Пройти і оцінити всі ці неординарні рівні, насолодитися атмосферою стародавнього світу, здійснити захоплюючу подорож по епохах & ndash; все це і багато іншого Вам пропонує онлайн гра Есцілон. & nbsp;

Реєстрація в грі Есцілон доступна Всім бажаючим. Цей загадковий світ готовий прийняти Вас! Ласкаво просимо на простори захоплюючої віртуальності! Пускай гра неодмінно подарує Вам море задоволення!

 

Всі кращі ігри онлайн. Герої, Жанри, Теги