Закладки

дев'ять Світів

Альтернативні назви: Asgard

Ігра Дев'ять Світів: складно бути Богом.

Пошаговие стратегії вимагають чіткого плану дій, щоб досягти поставленої мети. У кожної іграшки вона своя, але якщо ви шанувальник фентезі, відчуваєте слабкість до скандинавських міфів, обожнюєте MMORPG, і не боїтеся відповідальності, гра Дев'ять Світів створена для вас. Асгард роздирають стародавні боги, і поки одні проповідують добро, інші схиляють народ до позиції зла. Довгий протистояння призвело до війни, і хоча вона стихла, окремі осередки спалахують часто, і треба бути у всеозброєнні, щоб відбити атаку ворога. Яка дорога приваблює вас - мирне сусідство з гравцями або мародерство, контрабанда, грабежі і взяття в полон? Почніть в Дев'ять Світів грати, і візьміть під управління місто, щоб привести його до слави і достатку, вибравши власну стратегію. Ви отримаєте привілеї та повноваження, шанс повністю використовувати всі можливості на шляху до перемоги вибір за вами.

Чтоби грати в гру Дев'ять Світів як досвідчений гравець, уважно запам'ятовуйте вступний урок для новачків. Вам покажуть можливі дії, способи управління і настройки. Після такого ретельного навчання у вас зникнуть всі сумніви, питання, а ще ви зрозумієте деякі хитрощі:

 • Новічкам краще зачаїться в своєму містечку, поки не наберуться сил. Займайтеся будівництвом економіки і розвитком армії, а зміцнівши, нападайте на сусідів.
 • Лічно можна тільки прокачувати солдатів, а воювати вони будуть автоматично.

Економіка для міста дуже важлива, і необхідно в достатку добувати ресурси і виробляти товари, щоб армія була задоволена за всіма пунктами. Періодично чекайте в гості бандитів, які нападають, грабують, ламають, і з видобутком залишають ваш містечко. Поспішайте повернути підприємства і шахти в робочий стан, щоб відновити потік надходять в казну предметів. Якщо самі захочете завдати у відповідь озброєний візит сусідам, можете це зробити, віддавши команду свого війська, але робіть це лише в разі, якщо впевнені у власній перевазі.

Узнай свого героя.

Начнем з того, що ви керуєте не конкретним персонажем, а цілим містом з усіма інфраструктурами, в тому числі і армією. Але ви можете наймати солдатів з п'яти представлених рас:

 • Магі
 • Бессмертние
 • Гіганти
 • Ельфи
 • Гноми

Недостаткі з достоїнствами притаманні кожному виду. Наприклад, гіганти жахають гномів, але поступаються ельфам, а ті впадуть під натиском гномів. Вивчайте якості кожного персонажа, складайте з них озброєний загін, і не забувайте постійно брати участь в його поліпшенні. Цим займатиметься буде кожен гравець на своїй території, коли позаду Дев'ять Світів реєстрація. Герої також мають категорії за кольоровим визначенням:

 • Оранжевие
 • Фіолетовие
 • Красние
 • Сініе

Красние, це найпотужніші і рідкісні екземпляри, і навпаки персонажі синього типу відносяться до слабакам, але зате їх можна розібрати в якості основи для складання душ героїв, а ті знадобляться при виборі героїв з високими показниками. Душі також можна використовувати, як спосіб збільшити потужність героїв, а якщо підняти всі якості до вищих показників, він стане найціннішим воїном, здатним розкидати одноосібно цілу армію ворога.

iPlayer Дев'ять Світів - чудова браузерна стратегія, де ви зможете виконати свої наполеонівські плани, створити альянс, винищити грізних босів, зайняти вищий щабель рейтингу, заробити корисні бонуси, розширити межі свого міста. Але найголовніше, це підкорення небесної вежі, куди може забратися лише найдостойніший, подолавши всі 100 поверхів.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more