Закладки

A Total War Saga: Thrones of Britannia

Альтернативні назви:

A Total War Saga: Thrones of Britannia стратегія реального часу в класичному стилі, яка перенесе вас на терени середньовічної Британії. Грати в Total War Saga: Thrones of Britannia ви можете на ПК. Графіка в грі якісна та досить реалістична, наблизивши зображення можна розглянути будь-яку будівлю чи воїнів у подробицях. Озвучка гарна із приємною добіркою музики.

У середні віки Британія була небезпечним місцем, вона була поділена на невеликі королівства і у кожного престолу був свій правитель. Ваше завдання об'єднати всю територію Британії і для цього доведеться підкорити інших правителів.

На початку A Total War Saga: Thrones of Britannia вам допоможуть розібратися з управлінням та ігровим інтерфейсом підказки від творців гри. Після цього вам належить важкий шлях.

Задач у грі багато:

  • Боріться за контроль над землями та ресурсами необхідними для вашого королівства
  • Будуйте нові будівлі в містах та покращуйте існуючі споруди
  • Розвивайте науку, щоб отримати перевагу над противниками завдяки військовим машинам
  • Розширюйте чисельність армії та покращуйте озброєння бійців
  • Знищте бойові підрозділи ворогів, якими може керувати як ІІ, так і інші гравці в розрахованому на багато користувачів режимі

Це невеликий список завдань виконувати, які вам належить у A Total War Saga: Thrones of Britannia ПК.

Ігрових режимів є кілька, вам завжди буде чим зайнятися.

Для початку добре підійде проходження локальної кампанії, це дозволить опанувати всі необхідні навички перш, ніж приступати до протистояння з реальними людьми онлайн.

При проходженні сюжету вашим завданням стане отримання влади та об'єднання Британії під вашим керівництвом. Досягти мети можна декількома способами, який з них вибрати ви вирішите під час гри.

  1. Підкоріть усі землі перемігши інших правителів військовим шляхом
  2. Побудуйте архітектурні споруди, які зроблять вас найбільшим правителем
  3. Досягніть економічної могутності та застосовуйте дипломатію
  4. Отримайте перевагу завдяки розвитку науки та технічного прогресу

Успіх у будь-якому з цих напрямків гарантує вам перемогу. Якщо грати занадто легко або навпаки складно, змініть цей параметр у налаштуваннях.

У битвах проти інших гравців ви можете зіткнутися з більш досвідченими полководцями, але тільки борючись проти сильних противників ви навчитеся краще командувати своїми арміями.

Битви проходять в режимі реального часу, добре укріплене місто атакувати набагато складніше і варто подбати про облогові машини інакше ви можете втратити багато воїнів і не досягти успіху.

Перед тим як розпочати гру необхідно A Total War Saga: Thrones of Britannia скачати та встановити на комп'ютер. Інтернет знадобиться тільки для розрахованого на багато користувачів режиму.

Total War Saga: Thrones of Britannia безкоштовно скачати на ПК, на жаль, не вийде. Придбати гру ви зможете на порталі Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати прямо зараз, щоб перетворити багато невеликих королівств на одну з найсильніших держав у світі!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more