Закладки

Age of Empires 3 Definitive Edition

Альтернативні назви:

Age of Empires 3 Definitive Edition оновлене видання класичної стратегії реального часу. Грати можна на ПК. Графіка була значно покращена, з'явилися текстури високого дозволу, але все ж таки не варто забувати, що це класика. Озвучка, як і раніше, не викликає нарікань.

Age of Empires 3 Definitive Edition одна з найбільш популярних частин улюбленого багатьма циклу ігор. Розробники вже більше десяти років радують шанувальників якісними стратегіями RTS.

Якщо ви не знайомі з іграми серії Age of Empires, це не проблема. Завдяки підказкам спочатку гри ви легко у всьому розберетеся.

Далі в Age of Empires 3 Definitive Edition на вас чекає багато цікавого:

  • Займіться вивченням прилеглих земель
  • Налагодьте видобуток деревини, каменю та інших життєво необхідних ресурсів
  • Відкривайте нові технології
  • Будуйте житлові будинки, фабрики, храми і навіть унікальні споруди відомі у всьому світі
  • Створіть сильну армію, щоб забезпечити безпеку вашій державі або завоюйте цілий континент
  • Торгуйте та займайтеся дипломатією
  • Змагайтеся з іншими гравцями онлайн

Це скорочений список справ, які чекають на вас в Age of Empires 3 Definitive Edition ПК

Графіка хоч і була значно покращена, але не може конкурувати із сучасними іграми. Age of Empires 3 Definitive Edition насамперед класика, якій не потрібна топова графіка, щоб залучити гравців. Завдяки цим особливостям гра не вимагає наявності у вас ігрового комп'ютера та дозволить весело провести час практично на будь-якому сучасному ПК чи ноутбуці.

У вас буде можливість вибрати одну з десятків країн та керувати її розвитком починаючи з кам'яного віку і до наших днів. У кожної з країн свої сильні та слабкі сторони, бойові юніти та споруди. Зробити вибір може бути непросто.

Розвиток відбувається хвилеподібно. Потрібно виконати поставлені завдання, щоб перейти в наступну епоху. Якщо зумієте зробити це раніше за противника отримаєте значну перевагу.

Бої проходять в режимі реального часу, арміями керувати зручно. Успіх залежить багатьох чинників.

Грати в Age of Empires 3 Definitive Edition сподобається всім, оскільки до перемоги в цій грі можна прийти кількома шляхами. Вирішуйте самі, що вам подобається більше дипломатія, військові походи чи торгівля. Дотримуючись будь-якого з цих напрямків, ви зможете зробити вашу країну кращою.

Щоб приступити до гри, потрібно Age of Empires 3 Definitive Edition завантажити та встановити. Локальна кампанія доступна офлайн. Для того, щоб битися з іншими гравцями, підключіть комп'ютер до мережі інтернет.

Ігрових режимів кілька. Крім того, буде можливість вибрати рівень складності, якщо граєте проти ІІ.

Age of Empires 3 Definitive Edition безкоштовно скачати, на жаль, не вийде. Для придбання гри завітайте на портал Steam або офіційний сайт розробників.

Почніть грати прямо зараз, щоб пройти повний шлях розвитку разом із обраною державою у цій легендарній грі!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more