Закладки

Age of History 3

Альтернативні назви:

Age of History 3 оновлення унікальної стратегічної гри. Грати в Age of History 3 ви зможете на ПК. Графіка стилізована під карту світу, текстури отримали більш високу роздільну здатність у цій частині гри. Озвучка виконана добре. Як і раніше, Age of History 3 невимоглива до продуктивності комп'ютера, пограти можна навіть використовуючи офісний ноутбук.

В Age of History 3 у вас буде ще більше можливостей у порівнянні з попередніми частинами гри. Вибирайте країну та керуйте її розвитком починаючи з кам'яного віку і до наших днів. Ваші дії вплинуть не тільки на окремо взяту державу, а й вплинуть на розвиток всього людства.

Управління стало ще зручнішим і зрозумілішим, нові гравці зможуть ознайомитися з усіма тонкощами інтерфейсу завдяки підказкам.

Під час гри на вас чекає багато цікавих завдань:

  • Розвивайте науку, щоб отримати доступ до нових технологій і розширити свої можливості
  • Забезпечте вашу державу всіма необхідними ресурсами та сировиною для виробництва
  • Створіть сильну армію, яка зможе убезпечити державу від агресивних сусідів, або, можливо, допоможе розширити території
  • Приділяйте час дипломатії та торгівлі, сильна економіка дуже важлива, а дипломатія допоможе обзавестися надійними союзниками

Це деякі з напрямків діяльності в Age of History 3 ПК.

Гра стала цікавішою і тепер на розвиток цивілізації на планеті впливають будь-які ваші дії.

Війни, на жаль, є невід'ємною частиною історії. Використовуйте цю можливість, щоб розширити території та отримати доступ до більшої кількості ресурсів. Приділяти увагу формуванню армії та оснащенню її найкращим та зразками зброї важливо навіть якщо ви не плануєте проводити наступальні кампанії. Таким чином, у вас буде можливість захистити свою державу від можливих посягань з боку агресивних сусідів.

Битва в цій грі проходять незвичайно, на їх результат насамперед впливає чисельність, види військ, їх озброєння. Під час битви гравець ніяк не зможе вплинути на результат, тому краще, що можна зробити, це добре підготуватися до бою.

К успіху в Age of History 3 веде кілька шляхів і якими з них йти ви вирішуєте самостійно. Досягніть успіхів у військовій справі, розвитку культури чи науки, зробіть вашу країну найуспішнішою на земній кулі і перемога вам гарантована.

Гра активно розвивається і на момент фінального релізу список можливостей буде значно збільшений.

Перш ніж приступити, необхідно Age of History 3 скачати і встановити на комп'ютер. Під час гри наявність інтернету не обов'язково і знадобиться тільки в розрахованому на багато користувачів режимі.

Age of History 3 безкоштовно скачати на ПК, на жаль, не вдасться. Придбати гру ви зможете на порталі Steam або відвідавши офіційний сайт. Ціна невелика і заплативши її ви віддячите розробникам за їхню працю.

Почніть грати прямо зараз, щоб вибрати будь-яку із сотень держав і привести його до успіху!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more