Закладки

Age of Wonders 4

Альтернативні назви:

Age of Wonders 4 ще одна покрокова стратегія в популярному циклі події якого перенесуть вас у фантастичні світи. Грати в Age of Wonders 4 можна на ноутбуці або ПК. Графіка була значно покращена порівняно з іграми попередницями, ефекти під час битв виглядають ще більш вражаюче. Озвучка виконана добре, музична добірка порадує більшість гравців.

Побудуйте власну імперію, маючи обмежені ресурси в одному з неймовірних світів. Це завдання вимагатиме від вас мудрого планування та таланту полководця.

Нові гравці отримають можливість швидко опанувати управління завдяки інструкціям від розробників. Цьому сприятиме простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс гри.

Далі необхідно буде зайнятися безліччю справ, щоб виконати завдання місії:

  • Розвідайте територію та налагодьте видобуток усіх необхідних ресурсів
  • Перетворіть невеликий базовий табір у справжній мегаполіс, будуйте та покращуйте будівлі
  • Фінансуйте наукові розробки та вдосконаліть технології
  • Створіть сильну армію та покращуйте характеристики бойових юнітів
  • Розширте арсенал техніки
  • Керуйте військами під час сутичок з ворогами
  • Перемагайте інших гравців у розрахованому на багато користувачів режимі

Це неповний список завдань гравців, що чекають на Age of Wonders 4 ПК.

Перед початком у вас буде можливість зробити вибір з кількох доступних фракцій. Читайте їх опис, щоб зрозуміти, яка фракція більше підійде до вашого стилю гри. Або ви зможете пройти Age of Wonders 4 по черзі кожної з представлених сил і побачити сюжетну історію з різних боків. Фінал залежить тільки від ваших зусиль та рішень.

Битви проходять у покроковому режимі. Використовуйте територію для того, щоб дати своїм арміям перевагу. Пробуйте застосовувати різні тактики доки зрозумієте яка з них ефективніша.

Кількість і міць ваших воїнів дуже впливає на результат битви. Намагайтеся не вступати в битви перемогти в яких не зможете в даний момент гри.

Якщо грати занадто важко, зменште рівень складності в налаштуваннях або навпаки зробіть складніше якщо вам стало нудно.

У розрахованій на багато користувачів грі ви не будете знати наскільки сильний і досвідчений гравець протистоїть вам поки не зустрінетесь з його арміями на полі бою. Перемогти деяких людей набагато складніше, ніж узяти гору над ІІ. Лише борючись із найбільш сильними противниками у вас буде можливість дійти до верхніх рядків у таблиці рейтингів та прославитись.

Для того, щоб почати грати вам необхідно Age of Wonders 4 завантажити та встановити на комп'ютер. Далі буде можливість проходити локальні сценарії, навіть якщо інтернет-підключення тимчасово відсутнє.

Age of Wonders 4 безкоштовно скачати на ПК, на жаль, немає можливості. Для придбання гри перейдіть на портал Steam або завітайте на офіційний сайт розробників. Здійснивши покупку, ви віддячите матеріально розробникам за їхню працю і мотивуйте створювати нові проекти.

Почніть грати прямо зараз і підкоріть фантастичні світи на чолі обраної вами фракції!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more