Закладки

Age of Wonders: Planetfall

Альтернативні назви:

Age of Wonders: Planetfall космічна покрокова стратегія з цікавими завданнями та небезпечними битвами. Грати в Age of Wonders: Planetfall ви зможете на ПК або ноутбуці. Графіка барвиста та красива виглядає неймовірно. Озвучка виконана професійно з гарною добіркою музики.

В Age of Wonders: Planetfall вам доведеться зайнятися виконанням непростої місії. Побудуйте процвітаючу цивілізацію на новій планеті. Вам протистоятиме кілька вороже налаштованих фракцій.

Перш ніж почати пройти невелику навчальну місію і освоїться з інтерфейсом гри. Завдяки підказкам від розробників це не забере багато вашого часу.

Під час гри доведеться зайнятися величезною кількістю різних справ:

  • Розвідайте родовища корисних копалин та інших цінних ресурсів
  • Налагодьте видобуток всього необхідного і подбайте про провізію для населення
  • Дослідіть технології, які дадуть можливість вашим містам швидше
  • Розробте нову більш смертоносну зброю для свого арсеналу
  • Керуйте загонами під час покрокових битв та експериментуйте з тактикою та стратегією
  • Змагайтеся з тисячами людей у розрахованих на багато користувачів матчах

Всім цим та багатьом іншим ви займетеся під час гри в Age of Wonders: Planetfall ПК.

Це не перша гра в даному циклі, розробники знають, як робити цікаві стратегії. Космос може значно розширити ваші можливості.

В Age of Wonders: Planetfall кілька фракцій. Виберіть ту, яка сподобається вам найбільше, перш ніж почати. У кожної їх свої особливості, ознайомтеся з описом, так зробити вибір буде легше.

Складність можна змінювати в налаштуваннях гри. Так кожен зможе цікаво проводити час у Age of Wonders: Planetfall.

Почніть із проходження сюжетної кампанії. Історія, яку ви дізнаєтесь під час гри, захоплююча. Якщо забажаєте, можете повторити вибравши іншу фракцію та побачити сюжет з іншого погляду.

У вас буде можливість удосконалити бойову техніку та інших юнітів вибираючи із сотень доступних модифікацій. Армія буде відповідати вашому індивідуальному стилю гри, саме від вас залежить, якою вона стане.

Під час розрахованої на багато користувачів гри на вас чекають серйозні випробування. Серед тисяч гравців, з якими ви зіткнетеся, зустрічаються справжні професіонали впоратися з арміями, яких під силу не кожному. Згодом ви отримаєте достатньо досвіду та зможете зайняти верхні рядки у таблиці рейтингів. Крім того, ви проведете багато захоплюючих годинників у грі.

Перед тим як грати потрібно Age of Wonders: Planetfall завантажити та встановити на ПК. Локальна кампанія доступна в онлайновому режимі, а для гри по мережі вам знадобиться інтернет.

Age of Wonders: Planetfall скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Для того, щоб придбати гру, відвідайте офіційний сайт розробників або загляньте на портал Steam.

Почніть грати прямо зараз, щоб допомогти колоністам створити нову цивілізацію на безмежних просторах космосу!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more