Закладки

Anarchy Online

Альтернативні назви: Anarchy Online, Анархія

Онлайн гра Anarchy являє собою всіма визнану MMORPG, дії якої розгортаються в далекому майбутньому на планеті Rubi-ka. & nbsp;

& nbsp;

Планета охоплена кровопролитної боротьбою між корпорацією Omni-Tek і повсталими кланами за контроль над планетою, а також за родовища нотума (паливо для нанороботів). Починати грати в гру Anarchy Online тобі доведеться в ролі жителя однієї з провінційних планет галактики, якою управляє могутня корпорація.

& nbsp;

Гра Anarchy Online достатньо симпатично виконана графічно, відчувається, що розробники добре пропрацювали сюжетну лінію, та й музика підібрана добре.

Перед тим, як почати грати в Anarchy Online, потрібно пройти реєстрацію. Реєстрація в грі Anarchy Online сама стандартна:

необхідно ввести ім'я користувача

адресу електронної пошти

ввести і підтвердити пароль

ознайомитися з ліцензійним і користувальницькою угодами

При бажанні можна підписатися на оновлення новин Funcom. А якщо ти вже зареєстрований у Funcom, то повторна реєстрація тобі зовсім не потрібна, просто переходиш відразу до другого етапу. У Anarchy онлайн реєстрація включає в себе і завантаження клієнта гри. Завантаживши оригінальний клієнт гри, і, встановивши його на свій комп'ютер, ти отримаєш доступ не тільки до оригіналу гри, але і до його доповнень Notum Wars, Shadowlands, Alien Invasion, Lost Eden і Legacy of the Xan.

& nbsp;

Коли реєстрація Anarchy Online закінчена, тобі буде запропоновано створити свого персонажа: визначитися з фракцією (Neutral, Clan, Omni-Tek), расою підлогою, унікальними навичками і професіями майбутнього персонажа.

& nbsp;

У Anarchy Online грати можна за одну з чотирьох рас. Хомо Солітос більше за всіх інших ототожнюються з сучасною людиною, а расові особливості допоможуть гравцеві добитися успіху в будь-якій професії, проте вони не можуть спеціалізуватися в якій-небудь одній області. Атрокси & ndash; це безстатеві істоти, що володіють великою силою, витривалістю і самовідданістю, тому Strength і Stamina перевищують показники решти рас, що дозволяє їм бути відмінними бійцями.

Опіфекси & ndash; це раса, створена для розвідки і секретних операцій, характеризуються високим рівнем Agility і Evades, що дозволяє її представникам ухилитися від більшості атак.

Наномагі & ndash; наймолодша раса, інтелектуально і ментально розвинена, але з обмеженими параметрами сили і витривалості, які існувати можуть тільки на планеті Рубі-Ка через специфіку життєдіяльності організмів.

& nbsp;

Анархія Онлайн гра переносить тебе на багато-багато років вперед, в місто майбутнього, де ігрові персонажі пересуваються містом на машинах і на літальних апаратах, де кожен персонаж має при собі різноманітну зброю, в тому числі і вогнепальну, комплекс всяких корисних захисних і не тільки пристроїв.

& nbsp;

Прокачування персонажа в Anarchy Online можна в якійсь мірі співвіднести із середньовічною іграшкою, тільки за умови, що здійснювати покупки тобі доведеться не у магів і різних продавців, а в автоматичних магазинах і у нанотехніки, замість вивчення заклинань будеш користуватися мозковими імплантатами .

& nbsp;

У Anarchy Online, як і в середньовічних іграх, тебе чекають битви, командні вилазки і величезна кількість квестів. У грі Anarchy Online ти зможеш зіткнутися тільки з однією єдиною проблемою: де взяти кілька додаткових годин у добі, які можна витратити на гру, адже занурившись у світ Rubi-Ka одного разу, тобі навряд чи вдасться від неї скоро відірватися. Грати в онлайн гру Anarchy сподобається як звичайним любителям MMORPG, так і любителям футуристичних ігор.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more