Закладки

Anno 1602

Альтернативні назви: Анно 1602

Anno 1602 стратегія з циклу про який відомо всім любителям жанру. Пограти можна на ПК. Гра вважається класикою, графіка досить деталізована для свого часу, на сьогодні вже нікого не вразить, але це зовсім не псує гру. Озвучка виконана якісно. Вимоги до продуктивності устаткування невисокі.

Перед вами одна з перших частин серії, колись це була одна з найкращих стратегій і навіть зараз у неї знайдеться чимало шанувальників.

Дії у грі відбуваються у 1602 році про що нескладно здогадатися за назвою.

Ви станете капітаном корабля у завдання якого входить пошук відповідного острова для колонізації. Від вашого вибору залежить багато чого. Перетворити острівець без слідів цивілізації на один із найрозвиненіших регіонів буде непросто.

  • Виберіть місце для поселення
  • Дослідіть місцевість у пошуках корисних копалин, деревини та інших ресурсів
  • Будуйте та покращуйте будівлі, розширюйте територію поселення
  • Вивчіть нові технології
  • Подбайте про безпеку, створіть оборонні рубежі
  • Налагодьте торгівлю, щоб мати можливість купувати все необхідне та продавати вироблені у вашому місті товари
  • Займайтеся дипломатією, заручіться підтримкою торгових партнерів та знайдіть надійних союзників
  • Створіть сильну армію, щоб обороняти свою територію або вести загарбницькі війни

Кожен знайде улюблене заняття в цій грі і зможе цікаво проводити час.

Недосвідченим гравцям може бути складно розібратися в управлінні, але розробники подбали забезпечити інтерфейс підказками. Крім того у вас буде можливість налаштувати управління відповідно до ваших уподобань.

У таких іграх буває важко спочатку, оскільки потрібно багато встигнути зробити в короткий проміжок часу. Нестача ресурсів найгостріше відчувається в перші хвилини гри. Далі, після того, як ви вивчите базові технології, забезпечувати виживання поселення стане простіше і можна буде зосередити увагу на нових цілях.

Як тільки забезпечте всім необхідним своє місто, займіться армією. Навіть якщо ви не плануєте військових походів мати сильне військо необхідно для захисту своїх кордонів. Чим розвиненішим буде ваше поселення, тим більший ризик нападу.

Побудуйте міцні стіни, башти та інші оборонні споруди. На верфях буде можливість будувати як торговельні, так і військові кораблі.

Час у грі протікає швидше ніж насправді, це дасть можливість поспостерігати за розвитком вашої країни та вибирати найбільш правильний на вашу думку шлях розвитку.

Грати в Anno 1602 буде цікаво, реалізована зміна доби та сезонів. Не забувайте запасти запаси перед зимою.

Достатньо встановити гру і можна у будь-який момент захоплююче провести в ній час, навіть якщо в цей момент ви відключені від мережі інтернет.

Anno 1602 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, можливості немає. Придбати гру можна на порталі Steam або завітавши на сайт розробників.

Якщо любите класичні ігри і є шанувальником стратегій, почніть грати в Anno 1602 прямо зараз, щоб познайомитися з однією з кращих ігор даного жанру!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more