Закладки

Anno 1800

Альтернативні назви:

Anno 1800 захоплююча стратегія в якій ви визначаєте шлях до перемоги. У грі гарна графіка, що виглядає неймовірно реалістично. Озвучка виконана на професійному рівні, музичні композиції не стомлюють за тривалої гри.

Починати грати ви будете в 19 столітті і зможете спрямовувати шлях розвитку обраної культури протягом усієї подальшої історії. Перш ніж почати грати в Anno 1800 ви пройдете коротке навчання, щоб навчитися основ управління. Решта вам доведеться вчитися вже під час ігрового процесу.

Ця серія ігор з'явилася досить давно. Певною мірою гри схожі на відому багатьом цивілізацію. Але тут ви починаєте не в кам'яному віці, і тому гра протікає з перших хвилин набагато активніше.

Ви самі вирішуєте який шлях до успіху вибрати:

  • Військова справа та завоювання
  • Розвиток науки та технологій
  • Дипломатія та інтриги на міжнародному рівні
  • Створення об'єктів мистецтва та чудес світу

Як ви напевно вже зрозуміли гра може запропонувати саме той стиль який для вас буде кращим. Можна грати як в економічну стратегію, розвиваючи і модернізуючи державу і міста або вести нескінченні завойовницькі війни. Вибір робити вам.

Зовнішні умови у грі постійно змінюються, з приходом нової ери стають доступні нові технології. Змінюється клімат та відношення сусідніх держав. Як швидко і успішно ви зумієте пристосовуватися до нових реалій, і визначать, чи зможете ви привести свою країну до процвітання і перемоги.

Чим більш розвиненою стає ваша країна, тим більше спрощується управління деякими сферами діяльності. В іншому випадку тільки керівництво виробничими процесами зайняло б весь час, а потрібно приділити увагу й іншим видам діяльності.

Крім технологій з'являється необхідність і в нових ресурсах, наприклад все більше буде виникати потреба в нафті або навіть ядерному паливі. Важливо вчасно помічати такі зміни та у максимально короткі терміни налагоджувати видобуток необхідної кількості.

Режимів гри багато, кожен вибере собі підходящий. Грайте кампанію або вибирайте випадкову карту, яка генерується за заданими параметрами. Доступна також мережна гра з одним або декількома гравцями.

Грати можна скільки завгодно довго, вибираючи щоразу іншу країну або навіть континент і щоразу шлях розвитку може бути іншим. Спробуйте себе у ролі військового стратега чи мудрого правителя, проходячи гру заново.

Бойова система зрозуміла, у стилі стратегії реального часу. Направляйте військові підрозділи та визначайте цілі, про решту вони подбають самі.

ІІ у грі добре адаптується під ваш стиль і навіть якщо ви граєте одиночну кампанію у вас завжди будуть опоненти, з якими змагатися цікаво.

Anno 1800 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Придбати гру можна на сайті розробників або на порталі Steam.

Встановлюйте гру прямо зараз і станьте лідером будь-якої держави на ваш вибір!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more