Закладки

Anno 2205

Альтернативні назви: Anno 2205

Розробка території.

Перший гравець вибирає логотип і називає свою корпорацію, потім складність території, і він навчиться. Самий приємний режим "Стандарт" він не позбавлений всіх можливостей на інших рівнях, але втратити потрібно спробувати. У випадку негативного залишку коштів ви негайно вкладаєте значну суму грошей на підтримку. Це повторюється кожного разу, як тільки ви починаєте втрачати капітал і повертати кредит не вимагає.

A різноманітність місцевості, що необхідно розглянути більш ретельно, що ви зацікавлені в вилученні рідкісних ресурсів, або мати більше місця для будівель. У будь-якому випадку, все починається з розвитку помірного поясу, де перші будинки повинні бути побудовані і приступити до експлуатації гірничих робіт.

Досягнувши певних успіхів, вам запропонують вивчити нову територію в Арктиці, оскільки тільки там можна знайти матеріали, необхідні для виробництва продукції, що підвищує працездатне населення. Якщо коротко вказувати на майбутнє дію, то вони будуть розвиватися в декількох пунктах:

 • Stroit goroda
 • Добивать ресурсы
 • Проізводит нову
 • Повішать рівень жителей
 • Обеспечівать зв'язок між людським пунктамі
 • Виполнять заданія

Те, хто вирішив замовити і завантажити Anno 2205 отримає від розробників в грі бонуси і предмети розкоші, тому не пропустіть цю подію і повернеться до огляду.

Для того, щоб потрапити на базу Місяця, необхідно наполегливо працювати, ведучи місто в помірній зоні і крижану шапку до певного рівня. Комунікація забезпечує базу, що плаває в морі, і їм також потрібно розвиватися, поповнювати казну ресурсів запасів. Не всі з них виробляються на довірених вам територіях, і дуже рідко можуть бути отримані лише шляхом виконання військових замовлень.

На відміну від більш ранніх версій Anno, не потрібно будувати кораблі у вас вже є, але підвищити їх рівень можна, але це після успішного завершення декількох операцій, і якщо у вас є гроші. Символи Anno 2205 на вашому комп'ютері просять вас взяти під контроль звільнення об'єктів силами противника, а також виконати кілька доручень, доставити вантаж, підібрати у воді або на сушах. У вас є три вибору складності, але їх нагороду ви отримаєте не тільки після завершення операції, але і збираєте бонуси у воді, за якими йшли.

заощадити гроші, ресурси і виконувати необхідні місії, ви доберетеся до Місяця, який схожий на те, щоб почати облаштовувати життя нових поселенців Анно 2205.

Вимоги системи (мінімум)

 • OS: 64 біт / Win 7 SP1 / 10/8 (8. 1)
 • OP 4 ГБ RAM
 • Відеокарта: nVidia GeForce GTX 460 і AMD Radeon HD5870 (1024 Мб VRAM з Shader Model 5) 0)
 • Процесор: Intel Core i5 750 @ 2. 6 ГГц або AMD Phenom II X4 @ 3,2 GGts
 • Звукова карта: DirectX сумісна з останніми драйверами
 • Место дискового простору: 35 GB
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more