Закладки

Aquatico

Альтернативні назви:

Aquatico містобудівний симулятор в якому вам належить зробити придатним для життя дно океану. Графіка гарна, виконана у реалістичному стилі. Музика приємна і не дратує.

У майбутньому дії людства призвели до знищення екосистеми землі. Люди, що залишилися живими, змушені шукати порятунок на глибині океану.

Допоможіть тим, хто вижив, почати все спочатку і відновити цивілізацію.

Управління тут не складне, але навіть якщо ви нечасто граєте в подібні ігри, розібратися допоможе невелике навчання на початку гри.

Після цього починайте виживати в негостинних глибинах океану.

Побудова підводного човна складне завдання, а будівництво під водою цілого міста в сотні разів складніше.

Грати в Aquatico найкраще поспішаючи, обмірковуючи кожен свій крок.

  • Дослідіть глибини у пошуках життєво необхідних ресурсів
  • Побудуйте виробничі будівлі під водою
  • Розблокуйте втрачені технології та застосовуйте їх
  • Облаштуйте місце проживання для населення звівши купол

Природно, на самому початку у вас буде лише невелика база під водою з людьми, що тулиться в дуже тісних будівлях. А, щоб поліпшити ситуацію насамперед потрібно відправити експедиції вивчення глибин і пошуків з корисними копалинами. Після того як налагодите видобуток необхідного можна потроху розширювати базу. Океан це унікальне місце, залежно від глибини там сильно різняться умови та температура води. Розмістити населення краще під куполами ближче до поверхні, а глибше під водою зводити виробничі споруди.

Необхідно буде побудувати достатню кількість дронів та транспортних засобів, на яких зможуть пересуватися ваші люди.

Обов'язково потрібно подбати і про захист. У морських глибинах мешкає безліч істот і не всі вони будуть раді людині, а деякі зрадіють появі їжі.

Крім розвідки покладів копалин, експедиції можуть вивчати глибини відстежуючи температуру. Знайдені першопрохідцями унікальні предмети, як і рідкісні елементи нададуть велику допомогу поселенню.

Чим більше ставатиме ваше місто, тим глибше у води океану доведеться опускатися у пошуках необхідного.

Намагайтеся не турбувати підводне життя інакше спровокуєте місцевих жителів на масштабні атаки.

Дерево технологій дуже велике і розгалужене, на певних етапах доведеться робити вибір між різними шляхами розвитку. Більш правильного шляху немає, все залежить від вашого стилю гри.

На пізніх етапах потрібно буде подумати і про дозвілля для мешканців поселення. Відкривайте кафе, суші бари та навіть кінотеатри. Це скрасить життя людей та покращить умови існування.

Якщо правильно зможете вибрати пріоритети обов'язково зумієте розвинути підводну цивілізацію до стану, коли життя на поверхні залишене позаду не викликатиме ностальгію у людей.

Aquatico скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Гра можна придбати на офіційному сайті або на торгових майданчиках.

Почніть грати і дізнайтеся які таємниці заховані в неосяжних глибинах світового океану!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more