Закладки

Arboria

Альтернативні назви:

Arboria захоплююча RPG з видом від третьої особи в стилі рогалик. Гра доступна на ПК. Графіка 3D дуже деталізована та реалістична. Озвучка виконана на професійному рівні, музика відповідає загальній похмурій атмосфері гри.

У цій грі головному герою під вашим керівництвом судилося стати рятівником стародавнього клану тролів Йотун, що знаходиться на межі загибелі. Силу клану дає Древо-Батько коріння якого тягнеться на неймовірну глибину. Якщо дерево загине, то зникнуть і Йотун. Спустіться в похмурі підземелля, щоб зцілити коріння дерева і знищити шкідників.

В Arboria на ПК на вас чекає багато пригод:

  • Спускайтесь і досліджуйте підземелля, що процедурно генеруються
  • Знищуйте монстрів зустрінутих на шляху, вони можуть бути небезпечні не тільки для вас, а й для коріння дерева
  • Поліпшуйте симбіотичну зброю, щоб завдавати ворогам більшої шкоди
  • Пройдіть через численні мутації разом з головним героєм, це дасть величезну силу і зробить його спритнішим
  • Поліпшуйте своїх бійців і перетворите їх на маленьку непереможну армію

Це основні завдання, які необхідно виконувати під час гри. Починати краще з проходження короткої навчальної місії, де за допомогою підказок вам покажуть основи управління.

На початку гри ваш персонаж не здасться дуже вмілим воїном, але це швидко зміниться.

Розвиток навичок відбувається тут не зовсім звичайним чином. Для того, щоб опанувати нові навички головний герой повинен пройти через мутації кожна з яких може значно поліпшити його здібності. Які саме здібності вивчати та покращувати залежить тільки від вас та обраного вами бойового стилю.

Симбіотична зброя теж потребує вдосконалення, вона є невід'ємною частиною головного героя і шляхом мутацій може значно змінювати свої характеристики.

Сюжет у Arboria g2a цікавий, його проходження приведе вас у величезну кількість неймовірних місць. У кожному з біомів свій клімат, рослинність та мешканці. Доброзичливих створінь у мандрах ви зустрінете небагато, в основному це будуть вороги. Найскладніше впоратися з босами. Ключ до перемоги над будь-яким суперником – це правильна тактика. Якщо не виходить з першого разу, не засмучуйтесь, згодом обов'язково вийде. Краще все ж таки не втрачати персонажів, оскільки у разі їх загибелі вам доведеться продовжувати місію з новим тролем і заново покращувати бойові характеристики.

У грі є місце гумору, але оскільки головний герой троль, як і більшість його друзів, то і гумор буде досить специфічний, властивий тролям.

Для того, щоб грати в Arboria інтернет з'єднання не потрібно, достатньо мати встановлену гру на вашому комп'ютері або ноутбуку. Але інсталяційні файли Arboria скачати все ж таки доведеться.

Arboria купити можна виконавши перехід за посиланням розміщеним на даній сторінці або, наприклад, відвідавши портал Steam. Якщо бажаєте придбати гру дешевше, перевірте, чи можливо саме зараз для Arboria ключ Steam продається зі знижкою.

Почніть грати прямо зараз, щоб допомогти племені тролів вижити у ворожому світі!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more