Закладки

ArcheBlade

Альтернативні назви: ArcheBlade

Гра ArcheBlade є багатокористувацької грою, яка була розроблена корейськими фахівцями. У ArcheBlade грати Ви будете від третьої особи.

В онлайн грі ArcheBlade реєстрація здійснюється швидко. Щоб зареєструватися в грі ArcheBlade, Вам потрібно вказати:

1. Своє користувача ім'я.

2. Напишіть адресу електронної пошти та пароль.

Грати в гру ArcheBlade ви будете на обраної стороні, & nbsp; борючись один проти одного.

У грі & nbsp; Archeblade використовуються спеціальні прийоми і комбо, які Ви знайдете в аркадной грі з бойовими діями. Також Ви будете брати участь у командній грі з елементами стратегії.

В онлайн грі ArcheBlade грати Ви можете одним з десяти представлених персонажів:

1. Renoah Collintz & ndash; у неї неймовірна сила сприйняття простору. Її спеціальність це вбивати, хоча як розвідник Renoah Collintz вона показує себе більш ніж ідеально.

2. Еліка Bayer є темним ельфом. Вона володіє страховою компанією та іншими підприємствами. Її звинувачують у створенні універсальної зброї.

3. Gaspar la Velfanar & nbsp; - Він ставиться до клану гномів. Його відносять до пріверженікам імператриці Темряви. Цей персонаж зміг передбачити своє майбутнє.

4. Cezanne La Gatal & ndash; раніше він був таємним дослідником. Він володіє силами темної магії. Його справжнє обличчя ніхто вже ніколи не побачить, оскільки він вирішив змінити свою зовнішність. Він є також підлеглим імператриці Темряви.

5. Elrath Nazaruth & ndash; вона жила в королівстві Ельфів, де панувала любов і відданість. Вона володіє сильною магією і є ворогом імператриці Темряви.

6. Dan Mei є воїном гігантського племені. Він бореться на боці імператриці Темряви, оскільки у важкі часи вона врятувала його плем'я.

7. Tiac Thompson Jr. є старшим генералом сьомий ліги. Він завжди дотримується закону і приймає раціональні рішення. Але, не дивлячись на це, він дуже грубий і жорстокий. Tiac Thompson Jr. знає магію і володіє бойовими мистецтвами.

8. Dick the Megaton є старшим генералом Джин. Він народився з проклятої кров'ю, але, не дивлячись на це, пообіцяв створити праведність у світі.

9. Renny Rich'Lich є старшим генералом Одеси. Вона володіє магічними силами і є викладачем магії в Одеській академії. Її також вважаю шпигуном.

10. Valle Estrada Draco Emperatore є правнучкою генерала Драконів. Вона вважається пріверженіком сьомий ліги. Зараз вона шіріф.

Всі перераховані персонажі володіють унікальними здібностями.

Ви зможете грати в гру ArcheBlade online, якщо Ваш комп'ютер відповідає таким системним вимогам:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Intel Core2 Duo 1,86 ГГц & ndash; процесор.

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 2 Гб & ndash; оперативна пам'ять.

3) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 2,5 ГБ & ndash; жорсткий диск.

Разом зі своїми друзями реєструйтеся в онлайн грі ArcheBlade безкоштовно, отримуючи від проведеного часу ще більше задоволення.

Виконуйте всі поставлені цілі на високому рівні і тим самим заробляйте успіх у грі ArcheBlade. Удачи Вам в цих неймовірних і захоплюючих битвах!

& nbsp;

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more