Закладки

Archlord 2

Альтернативні назви: Archlord 2

Archlord 2 гра, яка вважається новинкою і великим проривів у своєму жанрі. Дана гра є багатокористувацької рольової онлайн-грою, яка створена в фентезійному сеттінгу. Сюжетна лінія Archlord 2 online & ndash; це протистояння орків і людей.

У грі Archlord 2 реєстрація здійснюється тільки повнолітніми користувачами. Для того, щоб зареєструватися в грі Archlord 2 Вам необхідно вказати:

1) Свій електронну адресу пошти.

2) Написати пароль.

Arch lord 2 гра, яка пропонує Вам вибрати сторону орків або людей і привести її до перемоги.

Archlord II гра в порівнянні з іншими іграми свого жанру не використовує класову систему персонажів. Ви почнете в неї грати, приблизно з однаковим комплектом умінь. Тільки під час гри Ви зможете розвивати здібності свого персонажа. Для цього Вам необхідно запастися великим терпінням.

Грати Archlord 2 Ви можете конкретним класів, протягом гри, навички якого Вам необхідно буде вдосконалювати. Однак, набагато цікавіше грати гібридним класом, який володіє різними навичками і можливостями.

Ігрова всесвіт Archlord 2 онлайн розроблена так, що навіть самий короткий похід в найближчу місцевість стане винищенням величезного числа мобів.

Гра Арчхлорд 2 влаштована так, що вороги в ній з'являються моментально на очах. Вони можуть з'являтися різними способами:

1) прямо з повітря;

2) виповзати з під землі;

3) падати на голову з дерев.

& nbsp; При цьому велике число мобів не може витримати навіть кілька ударів, що тягне за собою масові погроми, а вони в свою чергу Вам швидко набриднуть.

Гра Archlord 2 online влаштована з PvP. Розробники підготували для Вас цілий ряд різних видів битв:

- дуелі; & nbsp;

- битви між кланами;

- дефматча;

- облоги замків. & nbsp;

Зазвичай у грі Archlord 2 онлайн перемагають ті, хто грає в гру довше, а не ті, хто в неї грає краще. Тобто якщо Ви знищили більше монстрів, то змогли придбати краще обмундирування, а значить, краще можете себе захистити.

Необхідно відзначити, що гра Archlord 2 є продовження сюжетної лінії першої частини Archlord, а також вона повністю відповідає своєму часу. & nbsp;

Графіка в грі, геймплей, квести, шикарні мальовничі ландшафти - все це знаходиться на & nbsp; висоті і заслуговує найбільших похвал. & nbsp;

Творіння Archlord 2 є одним з найкращих в ігровому світі, а розробники гри були оцінені по достоїнству.

Пориньте в ігровий світ, де кожен користувач може розвивати свого персонажа як його душі завгодно. Ви можете не дотримуватися класових і расових рамок в грі. Це Вам дозволить прокачати, у підсумку, & nbsp; справжнього унікального героя, наприклад гібрида мага і ассасина. & nbsp;

Зверніть увагу на PVP режим, над яким розробники гри старанно потрудилися. Тут Вас чекає велика кількість дій, маса можливостей: починаючи від дуелей і закінчуючи масштабними облогами замків.

Якщо Вас зацікавив світ Archlord 2, то не зволікайте, а реєструйтеся на сайті та ігри і беріться за роботу.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more