Закладки

Арена Богів

Альтернативні назви: Арена Богів

Арена Богів гра, в яку Ви можете грати онлайн прямо зараз.

Тут Ви зустрінетеся з миром мудрих чарівників, воїнів, дуже хитрих розбійників. Вам належить перемогти всіх своїх ворогів, щоб отримати ключ до безсмертя.

Якщо Ви справжній герой і нічого не боїтеся, то ця гра саме для Вас, оскільки Вам доведеться кинути виклик богам, а це під силу далеко не кожному.

В онлайн грі Арена Богів реєстрація можлива через соціальні мережі: facebook, вконтакте, однокласники і мій світ. Також Ви можете зареєструватися через сайт гри. Для реєстрації Вам необхідно вказати:

1) Свій електронну адресу.

2) Ім'я, яке будуть бачити всі гравці.

3) Ввести пароль.

& nbsp; У гру Арена Богів грати Ви будете обраним персонажем, яким Вам належить пройти квест для новачка. За допомогою цього квесту Ви познайомитеся з усіма ігровими правилами.

Арена Богів онлайн гра, яка передбачає тристоронню протистояння. Ви можете боротися тільки за самого себе і проти інших двох сторін.

Симулювання в Gods of the Arena карається штрафом. Ви зобов'язані нападати на всіх ворогів різних сторін або ж застосовувати хоча б авто удар. У разі бездіяльності Вас також можуть атакувати блискавкою.

Якщо одна сторона зазнала краху чи воїни якоїсь сторони не прийшли в достатній кількості на бій, то вони не зможуть брати участь в грі, а бій відбувається між двома залишилися командами.

& nbsp; Гра Arena Bogov володіє рядом особливостей:

1) Протягом бою, від кожної сторони одночасно може бути присутні не більше 30 персонажів.

2) Якщо якийсь персонаж гине, то за нього може почати участь новий персонаж.

3) Якщо для того, щоб почати гру Вам повідомляють, що немає вільних місць, то Ви можете "стати в чергу", попередньо подавши заявку на спеціальну опцію. Після того, як Ви подасте дану заявку, Ви вже не зможе покинути гру і локацію, за яку хотіли битися.

& nbsp;

У грі Арена Богів лідерство визначається наступним чином:

1) Через півгодини в кожній локації після початку бою визначається "Лідер" Це герой, який зміг нанести найбільшу кількість ударів (шкоди) своїм супротивникам.

2) Лідер може передати функції лідерства будь персонажу, який знаходиться в його команді. Якщо лідер гине, то кнопка лідерства автоматично передається до наступного персонажу, який завдав найбільшу кількість урону.

3) За допомогою цієї кнопки лідер може пересувати своїх гравців у необхідному йому порядку, отримуючи, при цьому, можливість для тактичних маневрів у битвах.

На ігрових рівнях Арени Богів діє "плаваючий ліміт" учасників.

Перед кожною Ареною обумовлюється кількість активних героїв потрібного рівня в кожній схильності. Тут з найменшого числа віднімається конкретний відсоток, який є "людським фактором" і це число визначається максимальним чисельністю учасників з кожного боку на даній Арені.

Максимальне число учасників можна подивитися в певній опції на ігровій панелі.

Arena Bogov & ndash; це гра для справжніх героїв!

& nbsp;

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more