Закладки

Asheron's Call

Альтернативні назви: Asheron's Call

Гра Asheron's Call знаменита багатокористувальницька онлайн іграшка в жанрі героїчного фентезі. Творці гри вітають Вас у світі захоплюючих подорожей з товаришами не стандартної зовнішності. У такому вигляді вона підкорює світ вже більше ніж дванадцять років. І не втрачає свій контингент.

Перед тим, як почати грати в Asheron's Call, для якісної гри, радимо Вам перевірити відповідність параметрів Вашого комп'ютера з системними вимогами гри. А вони такі:

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; оперативка & nbsp; - 2 Гб;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; відеокарта & ndash; 256 Мб;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; частота процесора & ndash; 2 ГГц;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; підключення до мережі інтернет;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; клавіатура;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; миша.

Так ніби все. Але треба ж ще пройти досить простий шлях оформлення Вас з ігровому процесі, якому дають назву - Asheron's Call реєстрація. Радиться перевіряти вказані Вами дані:

 1. відвідайте офіційний сайт гри Asheron's Call;
 2. виберіть розділ реєстрація;
 3. введіть Ваше ім'я;
 4. придумайте пароль, що складається не менше ніж з шести символів, і радиться, для безпеки Вашої аккаунта, не застосовувати даний пароль в інших мережах;
 5. придумайте і запишіть пароль;
 6. повторіть & nbsp; раніше вказаний пароль;
 7. введіть адресу Вашої електронної пошти;
 8. виберіть пункт & ndash; зареєструватися.

Надалі Вам буде простіше заходити, всього лише вказувати ім'я і пароль і Ви в грі. У Asheron's Call грати дуже цікаво. Мир фантастики, не реальних істот, у число яких входите і Ви.

На самому початку гри Вам необхідно ретельно продумати образ, зовнішній вигляд Вашого персонажа. Все до деталей, оскільки Ви повинні розуміти, що маленького зросту буде повільно бігати, але дуже спритний, а великий & ndash; ніби і зникне швидко з уваги, але потрапити ворогові в нього буде легко.

У світі гри Asheron ' s Call online мається на вибір три раси: Люди, Люджіани і Тумерокі. Тут теж треба бути уважними. Оскільки надалі Вам необхідно буде вибрати професію, а всі раси мають обмеження в професіях.

Також & nbsp; творці представляють для своїх фанатів у грі три континенти для ігрових процесів:

 • Osteth;
 • Omishan;
 • Linvak Massif.

Для новачків радиться контінет по простіше, де Ви себе зарекомендуєте & ndash; Osteth.

Osteth & ndash; населяють його раса людей. Яскрава, що привертає увагу частина планети, як квітучий ботанічний сад & ndash; оазис.

Omishan & ndash; житло для тумероков. Ідеальне місце для полювання, оскільки навколо одні джунглі, непроглядні зарості. І водяться монстри.

Linvak Massif & ndash; обитель для люджіанов. Найстрашніший континент, що населяє групи, та й по самотніх, тварюк. Гірський край з маленькою кількістю рослин.

Вам надається можливість об'єднаються в певні групи, тут вони називаються так: група, альянс і Королівство. Все залежить від масштабу бойових дій. Чи то Вам дрібна допомогу один одному при виконання завдань, чи то масштабні війни та захоплення територій & ndash; це вже Королівство.

Начебто нічого страшного гра не припускає, так що можна спробувати свої сили.

& nbsp;

& nbsp;

AC гра вже чекає Вас. Як можна втримаються, коли Вас чекає ігровий світ з відмінною графікою, в супровід, з відповідною обстановці, музиці.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more