Закладки

Assassins Creed: Brotherhood

Альтернативні назви: Assassins Creed: Brotherhood, ассасин Крід, ассасин

Ігра Ассасин Крід Бразерхуд фантастична розрахована на багато користувачів гра від французької компанії Ubisoft Montreal, розроблена в жанрі Action-adventure. Часовий проміжок подій кінець XV початок XVI століття. Місце дії Італія. Вид від третьої особи. Повне проходження гри займає 15 годин. Присутні як однопользовательские, так і розраховані на багато користувачів режими. Суть геймплея виконання численних місій, жаркі битви з різноманітними комп'ютерними персонажами і реальними суперниками в особі інших користувачів. На локаціях гри ведуться бойові дії між дворянином-ассасіном Еціо Аудиторові та Фіренце і орденом тамплієрів в Римі. Головними Вашими супротивниками будуть представники роду Борджіа. Сюжетна лінія розвивається в хронологічних рамках. Користувачам надається можливість перегравати сюжетні місії. Цікавий момент перенесення з минулого в наші дні, а потім повернення назад. Потрапивши в наші дні, Ви познайомитеся з головним героєм даного періоду - Дезмондом Майлсом, який знайшов спосіб використовувати машину Анимус 2. 0, щоб зчитувати інформацію про своїх предків і переноситься в минуле. Ну а головним героєм історичної лінії є Еціо Аудиторові та Фіренце. Крім того присутні багато персонажів, серед яких знаходяться і такі легендарні особистості як Леонардо да Вінчі, Нікколо Макіавеллі або Катерина Сфорца. Прийнявши рішення скачати AssassinsCreed: Brotherhood, Ви зможете зануритися в атмосферу минулих століть і зробити запаморочливу подорож, яке запам'ятатися яскравими пригодами.

Ітак, припустимо гра AssassinsCreed: Brotherhood привернула Вашу увагу і Ви хотіли б дізнатися про неї більше інформації. Так як даний проект це третя за рахунком гра серії Assassin s Creed, то буде доцільно розглянути, чим же відрізняється цей продукт від попередніх. Сюжет гри це продовження подій оригінальної версії. Деякі зміни зазнала бойова система. Тепер битви динамічніші, а агресивні атаки стали вітатися більше, ніж спроби укласти контракт. Оскільки Ваша політика часто носить наступальних характер, то буде розумно зайнятися наймом і навчанням воїнів. Своїх убивць Ви зможете розставити по всьому місту і ефективно протистояти натиску ворогів, серед яких є і звичайні солдати, і офіцери, і спритники, і швейцарські гвардійці, і стрілки, і пронози, і громили, і бандити, і герметістов, і люди вовка. Є зміни і в арсеналі. ОтнинеAssassinsCreed: Brotherhoodдоспехі ще різноманітнішою. Гравцеві дозволено використовувати всілякі інструменти, які допомагають досягти поставлених цілей. Вашими підручними засобами стає отрута дартс, парашути, подвійні приховані леза, приховані знаряддя, просунуті літальні апарати, стаціонарні гармати і багато всього іншого. Важливу роль відіграють спецфункцій. Наприклад, Ви зможете включити орлиний зір і дуже швидко оцінити обстановку на полі битви. AssassinsCreed: Brotherhoodвідео при включенні орлиного зору змінюється наступним чином: непотрібні об'єкти зливаються з фоном (перестають муляти око), вороги зображені червоним кольором, союзники синім, цінні речі і укриття виділяються білим, а цілі завдання жовтим. У Вас, таким чином, з'являється можливість легко виявити малопомітні об'єкти і оцінити тактичну обстановку.

Виполняя одне за іншим завдання, Ви заробляєте ігрові гроші і розвиваєтеся. З кожним кроком Ви стаєте все могутнішим, все краще екіпірований, а значить і більш впевненим у собі. Вам обов'язково сподобається багатогранність ігрового процесу. До речі, є ще один аргумент, чому варто завантажити гру AssassinsCreed: Brotherhood. Вибирати стиль гри і користуватися тим режимом, який більше до смаку це право кожного користувача. Ви зможете грати в поодинці, або випробувати на багато користувачів режими, яких налічується цілих вісім. Це Розшук, Складний розшук, Альянс, Складний Альянс, Вбивство, Полювання, Ескорт, Полювання за скринями. Словом, не засумуєш! Приєднуйтесь і самі в цьому переконаєтеся!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more