Закладки

Alliance of Valiant Arms

Альтернативні назви: Alliance of Valiant Arms, AVA

Alliance of Valiant Arms & ndash; достатньо новий ММО [7 ] шутер . Відмінні особливості гри & ndash; якісна графіка і детальне промальовування. Суть в тому ж, у чому й в інших шутерах & ndash; ви зможете досить швидко бігати і часто стріляти, гра AVA надасть вам таку можливість. Графіка гри підтримується посиленим движком, який і дає підвищені графічні можливості. Ця динамічна гра не залишить вас байдужим, якщо ви любите стрілянина і не шукайте ігри, де потрібно щось довго і ретельно обдумувати.

Сюжет гри припускає, що ви будете вступати в битви за владу над світом. У протиборство за панування над планетою вступають дві протиборчі фракції-клану, в один з яких вам і доведеться вступити. Полем битви стає гігантський місто-мегаполіс, де прямо на вулицях відбуваються грандіозні битви.

Амуніція в відрізняється великою різноманітністю, також як і види боїв, в яких можна брати участь. За рахунок ретельної і продуманої промальовування деталей бою гра виглядає видовищно, і за боями спостерігати цікаво не тільки учасникам, а й уболівальникам. & nbsp; Гра буде цікава як воїнам-одиначкам, так і командним гравцям, за рахунок того, що в грі присутні як командні битви, так і персональні завдання для гравців. Вибравши відповідний режим, ви зможете або зануритися в світ колективного битви, або виконувати місію в поодинці.

Класи персонажів AVA online [ 7] носять назви Снайпер, Штурмовик або Командир команди. Спеціалізація снайпера зрозуміла, штурмовик ж є майстром бою на коротких дистанціях.

Зброя в грі можна не тільки заробити, але й купити за ігрову валюту. Крім того, в процесі гри можна повністю поміняти амуніцію. Гра AllianceOfValiantArmsпредоставляет шанс повністю поміняти зброю в процесі гри: для гравців доступні приклади, стовбури та інші необхідні у грі предмети. Особливістю даного зброї є те, що його можна модифікувати і робити зручним для себе.

Приступати до гри можна відразу, як пройдена & nbsp; AVA реєстрація. Після того, як ви вже навчитеся грати, для вас буде доступно безліч бонусів. Так як ми маємо справу з шутером, основні бонуси можна отримати за відстріл ворогів. Крім того, граючи, ви прокачиваете персонаж, купуєте нові знання та вміння, а потім і звання. Поступово, в процесі гри, гра A. A. дає можливість грати більш ефективно: швидше перезаряджається зброю, воно стає більш зручним з урахуванням зменшення віддачі. У підсумку персонаж все швидше бігає і все краще стріляє.

Якщо ви хочете грати в AVA , в цій грі є ряд плюсів. Вона безкоштовна, тому грати в неї може будь-хто. Шутер є досить популярним варіантом гри, який люблять багато користувачів. У грі гідно пророблена графіка, присутні різні режими бою, а сумарний асортимент зброї налічує більше 70 одиниць. В AVA грати можуть як професійні гравці шутерів, так і початківці, і всі отримають свою порцію задоволення.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more