Закладки

Avatar Generations

Альтернативні назви:

Avatar Generations гра в жанрі MOBA RPG для мобільних пристроїв. Графіка мальована, що перед вами ніби ожив мультфільм. Персонажів озвучували актори, а музика відповідає загальному стилю гри.

Як і в інших іграх жанру, ключ до успіху це команда, в якій всі учасники доповнюють сили один одного і компенсують слабкі сторони.

Перед тим, як почати грати в Avatar Generations, придумайте собі ім'я, виберіть аватарку і пройдіть невелике навчання в ході якого ви дізнаєтеся як керувати грою і отримаєте перших кілька бійців.

Далі на вас чекає багато пригод:

  • Проходьте рівень за рівнем накопичуючи досвід та здобуючи фрагменти карток героїв та спорядження
  • Дослідіть нові вміння вибираючи в дереві розвитку найкорисніші таланти на ваш погляд
  • Створюйте та покращуйте зброю та броню для воїнів
  • Вступіть у союз з іншими гравцями та виконуйте спільні завдання
  • З'ясуйте чия команда сильніша в режимі PvP арени

Це тільки деякі завдання які чекають на гравців. Оскільки проект постійно розвивається, то періодично з'являються нові ігрові режими. Колекція героїв поповнюється, а цікавих локацій де на вас чекають пригоди стає ще більше.

Розробники створюючи гру надихалися східною культурою. Тут ви побачите характерний одяг, стилі будівель та почуєте східну музику.

Все це навіює спокій, але розслаблятися не варто. Багато суворих східних воїнів прагне здобути перемогу над вашою невеликою командою.

Не бійтеся експериментувати, поступово ваша колекція героїв стане досить великою. Перевірте їх у бою і виберіть найсильніший склад загону.

Всі герої діляться на кілька класів, від звичайних до найрідкісніших, епічного класу. Навіть якщо ваші бійці найпростішого класу, не хвилюйтеся, зібравши більше карток ви отримаєте можливість покращити їх. Підвищення класу дає найбільше збільшення всіх характеристик і відкриває нові таланти. Якщо самостійно експериментувати у вас немає бажання, скориставшись пошуком в інтернеті ви легко знайдете найбільш вдалі варіанти. Але пробувати самому завжди цікавіше, раптом саме вам вдасться скласти непереможну групу воїнів.

Заходячи в гру кожен день і виконуючи щоденні завдання ви отримуватимете приємні подарунки.

Під час великих свят буде можливість взяти участь у спеціальних конкурсах з тематичними призами. Це можуть бути прості прикраси для зміни зовнішнього вигляду воїнів або цінні артефакти, які в інший час добути дуже важко.

Внутрішньоігровий магазин оновлює свій асортимент щодня. Там можна придбати картки героїв та інші корисні предмети. Покупки можна здійснювати за ігрову валюту чи справжні гроші.

Продаж у магазині єдиний прибуток для розробників. Якщо гра вам сподобалася, витратите невелику суму і висловіть свою подяку таким чином.

Avatar Generations скачати безкоштовно на Android ви маєте можливість перейшовши за посиланням на даній сторінці.

Почніть грати зараз, щоб швидше зібрати команду з найсильніших воїнів!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more