Закладки

Аватари: Епоха Хаосу

Альтернативні назви: Аватари, онлайн гра аватари, епоха хаосу

На сьогоднішній день в інтернеті існує безліч онлайн ігор, які захоплюють гравця своїм внутрішнім світом, сюжетом і просто ігровий атмосферою. Але не у всіх таких іграх гравцеві надається свобода дій, як у пересуванні, так і у веденні бою.

Ми ж хочемо надати Вашій увазі гру, яка не вписується в рамки стандартних онлайн ігор, які Ви коли-небудь зустрічали & ndash; це онлайн гра & laquo; Аватари: Епоха хаосу & raquo ;. У цій грі & nbsp; Персонажу надається повна свобода переміщень по величезних просторах світу аватарів, планування бою (свобода вибору дій і ударів, які будуть наноситися), причому сам бій проходить в реальному часі і контролює його повністю гравець.

І так коротко про саму гру & hellip;

В онлайн грі & laquo; Аватари: Епоха хаосу & raquo; існує сім ігрових рас: людина, ельф, гном, орк, демон, троль і Дану. Кожна з цих рас по своєму унікальна і бездоганна. Сама узагальнена раса & ndash; людина, яка може бути, і воїном, і магом. Решта раси більш схильні до певного типу розгойдувань персонажа, так раса Дану більше підходить для темних магів, а ельф для лучників. При реєстрації в грі користувач може вибрати будь-яку з існуючих рас, а якщо може у виборі, то завжди можна звернеться до розділу допомоги або вибирати по черзі кожну расу і пробувати грати, при цьому персонаж може бути обнулений до досягнення нею 11 рівня.

Після закінчення реєстрації персонаж потрапляє на центральну площу міста Великі Комарі і виявляється в тестовому бою, який показує можливості персонажа. Цього бою лякатися не потрібно і бажано слідувати підказкам, які спливають на екрані і в рядку чату. Після закінчення бою можна досліджувати саме місто, в цьому Вам допомагатиме квестовий персонаж Еліка, яка даватиме нескладні завдання за які Ви отримаєте бонуси у вигляді досвіду і срібла (їх можна буде активувати в рюкзаку персонажа натиснувши на & laquo; використовувати & raquo;). У самому місті є чотири райони: Район Гладій, Центральна площа, Житловий Район і Кладовище. У кожному з районів є споруди, в яких можна взяти завдання для отримання досвіду і срібла, а також відновити здоров'я і купити одяг і зброю. На центральній площі є Арена, де можна перевірити силу свого персонажа в бою, а також Храм для лікування і також там можна прийняти релігію, яка дає бонус до здоров'я і манну.

Після виконання всіх завдань, які дає Еліка персонаж легко може досягти 8 рівня (це займе за часом не більше години, крім одного завдання). Після цього можна буде йти в магазин і одягати свого персонажа для прогулянок за містом і виконання більш складних завдань. При виборі розкачки & nbsp; у Вас є можливість зробити воїна, мага, лучника або Кловера. Для кожного з цих типів персонажів передбачено свою зброю & ndash; для воїнів мечі, сокири, дубини, для магів ціпки, для лучників луки та арбалети, а для Кловер & ndash; Кловер. Маги в свою чергу можуть ділиться на чотири типи: темні, світлі, розум і стихійники, також можуть бути комбінації декількох магій в одному персонажі.

На початкових рівнях персонажу доступні легкі завдання, які допомагають вивчити ситему бою, карту, а також інші тонкощі гри. Чим більше стає рівень персонажа & ndash; тим складніше стають завдання і відповідно цікавіше стає грати. Кожен гравець може знайти своє місце в грі & ndash; одні розвивають персонажів для пвп битв і нападають на все, що рухається, інші для ПВЕ битв і мирно гуляють по природі збираючи ресурси і штовхаючи ботів.

По досягненню персонажем 51 рівня в нього з'являється можливість пройти ритуал реінкарнації і отримати Вищу Форму (поліпшену расу): Вампіра, Голема, Берсерк, Гіганта, Ангела, Ліча, Торре, Примари, Ефріта, Джина (залежно від раси персонажа) . Вищі форми дають свої додаткові можливості персонажу і відкривають світ аватарів з новою, ще більш цікавою боку.

І так, хто зважився випробувати свої можливості - реєструємося в онлайн грі і занурюємося в світ аватарів!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more