Закладки

Aven Colony

Альтернативні назви:

Aven Colony симулятор виживання з елементами містобудування та військової стратегії. У грі чудова графіка, хоча даному жанру це не властиво. Звукове оформлення не поступається, все на дуже високому рівні.

У далекому майбутньому, коли стали доступні космічні польоти на значні відстані, а земні ресурси вичерпалися, керівництво землі вирішило колонізувати планету під назвою Ейвен.

Як можливо, ви вже здогадалися саме вам належить стати керівником цієї програми.

У грі у вас буде багато завдань:

  • Керувати видобутком ресурсів
  • Будувати нові поселення в різних областях планети
  • Розвивати технології
  • Слідкувати за порядком та рівнем злочинності
  • Боротися з наслідками погодних явищ та захищати будівлі від місцевої фауни

Гра захоплююча, розробники постаралися, щоб у вас не було можливості нудьгувати.

Як і в багатьох подібних іграх ключем до успіху тут є баланс. Слідкуйте за тим, щоб усіх ресурсів необхідних для життя колонії було достатньо, але при цьому не забувайте про розвиток.

У грі є зміна пір року. Зима тут дуже сувора. Крім зниження температури, незручності доставляють блискавки, які у період дуже активні.

Присутні катаклізми, не пов'язані з погодними умовами та пір року. Наприклад, хмари задушливого газу, що виривається з надр планети, зовсім не рідкісне явище.

Трапляються епідемії небезпечних хвороб, для боротьби з якими доведеться прискореними темпами будувати лікарні та працювати над вакциною.

У різних місцях планети клімат відрізняється. Крім того, є відмінності у флорі та фауні.

Фауна зовсім не невинна і може атакувати будівлі. Доведеться будувати захисні турелі, і навіть вони не завжди можуть захистити будівлі від велетенських підземних черв'яків, які мешкають у деяких локаціях на планеті.

Грати в Aven Colony зовсім непросто, але саме це робить гру такою цікавою.

Головний будівельний ресурс тут метал. Він використовується для будівництва практично всіх будівель у грі.

Ресурс отримуваний складніше за інших їжа. Від створення посівів до отримання готових продуктів, досить довгий виробничий ланцюжок.

Крім цього, потрібна велика кількість складів для зберігання запасів. Спочатку складських приміщень постійно не вистачає.

Робочі дрони не автономні. Неподалік місця, де вони працюють повинен перебувати, персонал, який керує машинами.

Ви безпосередньо впливаєте на життя колоністів. Можете навіть змінювати тривалість робочого дня.

Завдання допоможуть швидше розвиватися вашій колонії. Це можуть бути завдання з видобутку певної кількості ресурсів. Або будівництво необхідних будівель.

Якщо у вас на складах накопичилося багато непотрібної вам продукції, не біда. Можна обміняти надлишки, на ресурси яких вам не вистачає.

Aven Colony скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Придбати гру ви зможете на порталі Steam або на офіційному сайті.

Хочете спробувати себе як керівник непростої місії з колонізації космосу? Встановлюйте гру прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more