Закладки

Baldur's Gate 3

Альтернативні назви:

Baldur's Gate 3 дуже якісна RPG. Втім, від цього розробника нічого іншого не чекали. Трійка в назві гри швидше просто, щоб її можна було відрізнити від попередніх. Оповідання не пов'язане з іграми, що вже вийшли, і є окремим сюжетом у знайомому вже всесвіті. Грати можна навіть якщо ви пропустили попередні частини.

Графіка у грі відмінна, особливо пропрацювали над зображенням під час діалогів. Особи анімовані, персонажі виглядають дуже симпатично. Навіть, здавалося б, малопривабливі раси намальовані зовсім не так, як це буває в подібних іграх.

Перед початком гри ви потрапите до редактора персонажа. Налаштувань досить багато. Вибирайте расу, зовнішність, ім'я та навіть зростання. При виборі раси добре подумайте. Тут це часто впливає на ставлення оточуючих до вашого персонажа. Вибравши расу, представники якої славляться своєю злістю та жорстокістю – не дивуйтеся агресивної реакції оточуючих. Щоправда, на мій погляд, це робить гру ще цікавішою.

Після потрібно визначитися з класом.

Основні класи:

  • Воїн
  • Жрець
  • Чарівник
  • Розбійник

У кожному класі є кілька підкласів. У цій частині баланс гри не є ідеальним. Всі класи, що мають у своєму арсеналі магію набагато цікавіше. У них більше варіантів атаки та й кількість навичок, які можна розвивати значно більше, ніж у простих воїнів.

Починається гра з того, що вашого персонажа викрадають молюскоїди. Заселяють у мозок личинку паразита, яка має згодом перетворити вашого героя на одну з цих кошмарних істот. І ніщо не завадило б їхньому плану здійснитися, але тут на летючий корабель молюскоїдів нападають вершники на драконах. Під час битви ви опиняєтеся викинуті на незнайомій вам землі. На території, де ви опинилися війна між двома кланами. У спробах знайти спосіб позбутися паразита в мозку, поки процес перетворення не зайшов занадто далеко, ви опиняєтеся втягнуті в протистояння, а що буде далі дізнаєтесь, коли гратимете в Baldur's Gate 3

Режим бою в грі покроковий, кожен юніт діє в кілька етапів - пересування, атака та незначна дія. Є можливість взаємодіяти з довкіллям. На замерзлих калюжах вороги падають, а олія чудово запалюється, завдаючи шкоди. Вода може змити кислоту.

Ваш герой подорожує не поодинці, під час гри ви зберете команду бійців собі на допомогу. Їхні характеристики можна вибірково покращувати при підвищенні рівня.

Є можливість спорядити кожного з бійців різним спорядженням, бронею та зброєю. Все, що ви одягнете на бійців, буде мабуть на них. Розробники продумали навіть дрібні деталі.

У багатьох ситуаціях успіх дії визначається кидком двадцятигранного кубика, прямо як у настільній грі. Не секрет, що прабатьком жанру RPG були саме настільні ігри.

Основна сюжетна лінія цікава, відірватися від гри складно. Діалоги добре написані і досить емоційні. Є у грі навіть романтика.

Baldur's Gate 3 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Купити цей шедевр можна на торговому майданчику Steam або офіційному сайті.

Почніть грати прямо зараз! У грі на вас чекає цікава історія та величезний чарівний світ!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more