Закладки

Banished

Альтернативні назви:

Banished економічна стратегія з елементами містобудівного симулятора. У грі хороша реалістична графіка та якісне озвучення.

Грати в Banished буде цікаво насамперед тим, хто любить містобудівні симулятори, але й іншим може сподобатися ця гра.

Ваше завдання у грі допомогти вижити групі переселенців. Для цього оберіть місце для заснування поселення. Важливо, щоб поблизу були джерела ресурсів.

Гра більше орієнтована розвиток соціальної сфери, а чи не технологічного прогресу. Вам потрібно стежити, щоб усі мешканці були задоволені і чисельність населення збільшувалася.

Для досягнення цілей, потрібно буде:

  • Обробляти поля
  • Покращувати житлові умови, своєчасно будувати нові будинки
  • Запасати дрова для опалення
  • Займатися торгівлею
  • Ловити рибу та збирати фрукти

У грі дуже суворі зими. Починати підготовку до зимового періоду краще з весни, інакше ви можете не встигнути запастись усім необхідним.

Побудувавши торговий пост, у вас з'явиться можливість надлишки продукції продавати та купувати ресурси яких вам буде недостатньо.

Не у всі роки ваші поля дають однаковий урожай. На це впливають погодні фактори. У якісь роки ви отримуєте рясні врожаї і все йде добре. Але буває вам щойно вдається забезпечити потреби населення.

Приріст населення безпосередньо залежить від того наскільки добре зараз живеться людям. Чи достатньо житлової площі, їжі та одягу.

Крім того, у грі у всіх мешканців є схильність до певних професій. Серед підростаючих поколінь більше землеробів чи навпаки лісорубів чи рибалок. Це доведеться враховувати. Буде дуже складно збудувати збалансоване виробництво в таких умовах.

Саме баланс у всьому, є шляхом до успіху в даній грі. Дотримуватись рівноваги дуже непросто. Досить необачно витратити ресурси не на те, що необхідно і найближчими роками пережити вашому поселенню стане дуже важко. Тому потрібно дуже добре обмірковувати кожен свій крок у цій грі.

Не турбуйтеся якщо кілька років поспіль у селища немає прогресу. Як і в звичайному житті, тут не завжди все йде за наміченим планом і з цим нічого не можна зробити. Потрібно просто постаратися не наробити помилок та дочекатися більш сприятливих для розширення та розвитку часів.

Ви не зможете в грі перетворити селище на сучасне місто навіть після великої кількості часу. Розробники не реалізували можливості технічного прогресу. Поселення розвивається в цій грі трохи іншим шляхом, збільшується розмір селища та чисельність населення. Можливо, у майбутніх оновленнях з'явиться можливість розвивати технології та покращувати споруди.

Banished скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете купити гру на платформі Steam або на офіційному сайті розробників.

Приступайте до гри прямо зараз, без вас на поселенців чекає неминуча загибель, допоможіть їм вижити в суворому світі і налагодити побут.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more