Закладки

Варвари

Альтернативні назви: Barbarians

Стратегіі - один з найулюбленіших геймерських жанрів. Можливість реалізовувати в проекті власні ідеї розвитку невеликого віртуального маленького світу приваблює багатьох. Варвари гра, наповнена пригодами. Яскрава і динамічна вона просто не зможе залишити вас байдужими. Ці землі давно потребують лідера, і ось нарешті на горизонті з'явилися ви!

С чого починається знайомство з цією грою?

Ето відмінний браузерні проект, для початку знайомства з яким вам не потрібно буде завантажувати і встановлювати багатогігабайтні клієнтські програми. Єдина умова, яку вам потрібно буде виконати перед тим, як почнете грати в Варвари реєстрація. Адаптований для російськомовних користувачів інтерфейс спростить процес створення аккаунта до мінімуму. Прямо на головній сторінці - реєстраційна форма.

 1. В першому рядку вкажіть свій діючий е-мейл.
 2. Во другому вільному полі запишіть унікальний пароль для входу в особистий кабінет.
 3. Последняя рядок призначається для логіна.

Еслі проробляти все вищеописане вам не хочеться, можете просто авторизуватися в грі за допомогою даних облікового запису в Facebook. А тим, кому коли-небудь до цього вже доводилося мати справу з порталом Plinga. com, і зовсім можна зайти в гру, використовуючи раніше зареєстровані дані.

Начало ігрового процесса

Хоть Barbarians гра досить проста і зрозуміла, починається вона з зрозумілого і грунтовного навчального процесу. Отже, ви - благородний варвар, хоробрий вояк, якому належить розвивати свої землі, захищати їх і боротися з усім злом в окрузі. Робити все це вам потрібно буде з великою часткою відповідальності, адже від вас тепер залежить благополуччя жителів невеликого селища. Деякі споруди на ваших землях вже є. Серце села - замок, тому до нього ставитеся з особливим трепетом. Не забувайте регулярно покращувати всі свої будови. Так вони стануть більш ефективними і зможуть приносити набагато більше користі і прибутку.

І не думайте, що грати в Варвари можна без армії. Зберіть могутніх воїнів і регулярно тренуйте їх. Чим більше ви будете займатися своїм військом, тим сильніше і конкурентоздатною воно буде, а відповідно, тим страшніше ви будете виглядати в очах супротивника і тим частіше зможете перемагати. Ще одне важливе завдання - догляд за землями і розвиток їх. Регулярно на вільній території будуть з'являтися валуни і бур'яни. Прибирайте їх, отримуючи за це бонуси. А для розширення своєї території впливу, вивчайте нові землі і займайте їх якнайшвидше.

Чтоби вам не було нудно в Варвари грати, система постійно буде видавати вам завдання. Знайомитися з ними можна на панелі зліва. За проходження кожної місії зможете отримати матеріальну винагороду та дорогоцінні очки досвіду для подальшого розвитку. Все необхідне для розвитку ви зможете придбати в магазині. Товари тут розділені на кілька категорій:

 • ресурси;
 • защіта;
 • атака;
 • декор;
 • щіт;
 • сокровіще.

Основние характеристики і ресурси в Варвари ігра

Чем довше ви будете грати, тим більшого в розвитку зможете досягти. Основні ігрові показники, що характеризують будь-якого геймера, виглядають наступним чином:

 1. Крісталли - валюта, за яку можна купити поліпшені ігрові об'єкти.
 2. Рабочіе - відмінні помічники. Вони прекрасно розбираються в різних технологічних процесах.
 3. Дерево - ресурс, необхідний для будівництва.
 4. Монети - основна ігрова валюта.

Старайтесь в Варвари онлайн заробити якомога більше досвіду. Це допоможе прокачати рівні і відкрити доступ до нових товарів і об'єктам.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more