Закладки

Battle dawn

Альтернативні назви: Battle dawn

Гра BattleDawn - це гра, заснована на суспільній стратегії і майстерності. Ваша мета - в кінцевому підсумку стати сильним лідером або стати частиною найбільшого і найбільшого альянсу. Ви повинні навчитися використовувати дипломатію, військові ресурси, щоб виправдати своє прагнення до абсолютної влади в BattleDawn online . Ви скоро побачите, що велич може бути досягнуто тільки завдяки командній роботі. Чи зможете ви грати в гру BattleDawn і стати верховним правителем?

Перш, ніж грати в BattleDawn , переконайтеся, що ваш комп'ютер відповідає таким мінімальним системним вимогам, як: частота процесора - 2ГГц; ОЗУ -1ГБ; Відеокарта - 128 МБ.

Реєстрація в грі BattleDawn не займе у вас багато часу і не викличе складнощів:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; На головній сторінці виберете пункт & laquo; Запустити гру & raquo ;, потім & laquo; Новий гравець & raquo ;;

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Виберіть світ: Марс, Земля або Фентезі, і BattleDawn реєстрація завершена.

На перший погляд, ця гра схожа на MMORTS . Дана гра є покрокової стратегією. Ви можете робити все, що ви хочете з вашими одиницями структури, коли ви хочете, але для того, щоб ви прогресували в BattleDawn online , необхідно рухатися вперед. Ця система дає вам простір для маневру при налаштуванні бази оборони та контратаки.

Ви можете в BattleDawn грати і розмістити одну головну фортецю, а потім побудувати менший форпост навколо неї для цілей модернізації та транспортування. Застави також можуть бути використані для створення таких речей, як силос і радіолокаційні вежі. Кожна з цих структур BattleDawn online надає свої унікальні здібності і стратегічні переваги. Гравці здатні модернізувати і будувати великі і вдосконалені структури для підтримки вашого головного міста. Ці структури BattleDawn online можуть надати вам речі з золота і привести вас до енергії удосконалень. Кожна структура необхідна для побудови могутньої армії.

Якщо у вас є база в BattleDawn online , то це добре для того, щоб бути сильнішими і потужніше супротивника. Що стосується одиниць, доступних для будівництва, сайт гра BattleDawn може похвалитися, що є в цілому 27 одиниць, доступних для використання. У грі ви здатні створити солдата, легковий автомобіль або яке-небудь інший транспортний засіб. Існують 27 можливих комбінацій зброї і здібностей в гра BattleDawn .

Гра BattleDawn не дає різноманітності наявних сил в грі. Стратегії не вистачає цікавої одиниць, від яких фактично процвітають інші ігри. Так, ви можете створити ракетні шахти і використовувати їх як зброю влади в BattleDawn online , але було б непогано побачити трохи більше різноманітності в найбільш поширених одиницях. Гра добре збалансована, система надає гравцеві деякий час, щоб підготуватися до атаки. Іншим важливим аспектом гра & nbsp; BattleDawn є шпигун. Шпигун відіграє дуже важливу роль, як тільки ви придбали ресурси і структури, щоб створити щось. Шпигун здатний проникати у ворожі бази і визначати, яку захист вони могли б мати на місці в гра BattleDawn . Це дозволяє створити ефективну цільову групу, яка зможе з легкістю знищити ворога, т. к. він буде не підготовлений.

Загалом, гра BattleDawn & ndash; це казуальна гра. Їй не вистачає достатньої кількості одиниць техніки та фактичного часу, витраченого в грі. Це дає гравцеві BattleDawn online помірна кількість блок налаштувань (складання реєстру гри одиниць), а також структурні поновлення для вашого міста і основних форпостів. На жаль, гра BattleDawn не запропонує вам багато чого у візуальному аспекті речей. Дана гра підходить для гравців з вільним часом і гострим розумом для створення стратегій. & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more