Закладки

Battle of Crowns

Альтернативні назви: Battle of Crowns

Гра Battle of Crowns & nbsp; - Це комп'ютерна гра, де жорстокі битви відбуваються на непокірному Карибському морі.

Якщо Ви реаліст, дилер або віддалений пірат, то приєднуєтеся до нової безкоштовної грі.

Battle of Crowns онлайн & ndash; це стратегія будівництва, яка привабить Вас своїми особливостями. Ви поринете в незліченні битви за панування над Карибським морем, і приведете свої зусилля до слави і багатства.

У Battle of Crowns реєстрація представлена ​​німецькою мовою. Російського інтерфейсу для даної гри поки не зробили.

Для того щоб зареєструватися на сайті Battle of Crowns & nbsp; Вам знадобиться:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Знайти даний сайт в Інтернеті.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Натиснути на головній сторінці сайту в правому верхньому куті на кнопку & laquo; Registrieren & raquo; .

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ввести своє унікальне користувача ім'я для даної гри.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Написати свій емеіл адресу.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Придумати комбінацію для пароля. При цьому бажано використовувати, як цифри, так і літери.

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вибрати свій ігровий світ.

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Прочитати інформацію, яка описана нижче. У разі згоди поставити у відповідних осередках позначки.

8. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Натиснути на кнопку & laquo; Registrieren & raquo ;.

Грати в Battle of Crowns Ви можете, не замислюючись, про потужності свого персонального комп'ютера. Для даної гри головне & ndash; це підключення до мережі Інтернет. Бажано, щоб підключення було високошвидкісне.

У Battle of Crowns грати Ви будете, встановлюючи свої перші колонії, шахти ресурсів, торгувати з іншими гравцями і просувати поступово з початкового рівня безплідною цивілізації в могутню імперію Ісландії.

Ви побачите так само, як відбуваються захоплюючі морські битви. Вам належить використовувати античні торгові судна, щоб перемогти ворогів інших флотів в тактичному битві на воді.

У Вас буде можливість отримати велику честь і славу, коли Ви будете продовжувати зміцнювати свою власну колонію.

Під час пригод Battle of Crowns Online, Ви отримуєте доступ в цілому до шести граною фракціям. Дані об'єднання включають в себе історичні колоніальні держави, незалежних торговців і беззаконних піратів. Фракції диференціюватися в плані геймплея, вибору одиниць виміру, а також самої гри в цілому.

У той час як колоніальні держави в Battle of Crowns, найбільш зацікавлені у швидкому розвитку своїх колоній, жадібні пірати тримати своє око на ресурсах інших членів сім'ї.

У кінцевому рахунку, ігри Ви отримаєте спеціальні нагороди, які призначені при успішному завершенні. Вони забезпечать максимальний стимул продовжувати грати - для початківців, а також захоплюючу стратегію.

Battle of Crowns є безкоштовною грою, і вона може бути відтворена в апаратно-оптимізованої версії на декількох платформах: наприклад, браузера ПК, смартфонів і планшетів.

Battle of Crowns Online відправить Вас з світ пригод з дивовижними кораблями, яскравими подіями та стильним дизайном.

& nbsp;

Не лінуйтеся, реєструйтеся в грі і здорово проводите час!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more