Закладки

Battle Space

Альтернативні назви: Battle Space

Battle Space online & ndash; це багатокористувальницька онлайн гра на космічну тему. & nbsp; Коли майже все людство вимерло, залишилися тільки найсильніші, & nbsp; життя яких проходить на космічних кораблях, основним завданням кожної людини є - захищати своє життя і позбавлятися від супротивників. Ви станете одним з капітанів корабля, і вся відповідальність за Ваш народ ляже на Ваші плечі.

Battle Space реєстрація досить проста і практично не відрізняється від інших онлайн ігор, для цього Вам потрібно:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; з айті на офіційний сайт гри, адже тільки тут Ви зможете завантажити гру безкоштовно;

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ввести адресу Вашої власної електронної пошти;

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ввести придуманий пароль;

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; повторіть введення пароля ще раз;

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; поставте галочку в відповідну клітинку про угоди з правилами гри;

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; поставте галочку в відповідну клітинку про конфіденційність Ваших даних.

Далі можете сміливо приступати до гри.

Почавши грати в Battle Space, Ви повинні знати, що основним органом влади є Орден & ndash; це організація головне завдання якої, збереження людства.

Спочатку Вам потрібно буде вибрати собі будь-яку планету і почати шукати на ній ресурси, потім ці ресурси перевести на будови для бойової потужності. Колонізувавши нові планети, Ви можете ними управляти і створити свою власну імперію, але не забувайте, що у Вас безліч ворогів, які будуть намагатися її захопити.

Гра Battle Space має свою власну валюту & ndash; Куіди, ними можна розплачуватися за наймання солдатів або створення альянсів.

Battle Space грати Ви зможете будь-яким із запропонованих персонажів, так само з Вами буде співпрацювати такі персонажі:

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Геолог;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Адмірал;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Руйнівник;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Генерал;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ремонтник.

Геолог & ndash; кращий вчений, який знає астрономію і астрофізику, може дізнатися будь-який хімічний елемент, а так само знайти потрібний ресурс, так само добре знається в хімії.

Адмірал & ndash; ветеран безлічі битв і воїн, імператор може повністю довірити управління флотом адміралу, з кожної сформованій ситуації він знайде вихід, він розумний в бою.

Руйнівник & ndash; найнебезпечніший воїн, він може знищувати планети заради власних утіх.

Генерал & ndash; найповажніший чоловік в імперії, він любить дисципліну і при його появі виростає міць будь корабля.

Ремонтник & ndash; цей воїн потрібен для оборони Вашої імперії, він буде захищати Вас при будь-яких обставин і ніколи не зрадить.

Гра & nbsp; Battle Space має свій власний чат і радіо, що значно відрізняє її від інших онлайн ігор. Тут Ви зможете не тільки знайти відповіді на Ваші запитання, а й поспілкуватися з іншими гравцями, а найголовніше послухати будь-яку вподобану Вам мелодію. Так само разом зі своїми друзями Ви можете створювати коаліції, що значно допоможе Вам битися проти Ваших суперників і збагачувати Ваші імперії ресурси. Запам'ятайте, що кожен корабель може стріляти тільки по певних видах ворожих кораблів, так що приділіть особливу увагу обороні Ваших побудов.

& nbsp;

Грайте в Battle Space онлайн і стаєте справжнім рятівником людства.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more