Закладки

Battlefield 2

Альтернативні назви: Battlefield 2, батлфілд 2, бф, BF

Гра Battlefield 2 є захоплюючою тактичної мережевою грою. Дана гра також підтримує в собі рольову гру і елементи стратегії.

Гру Battlefield 2 скачати можна з офіційного сайту гри, якщо Вам є повних вісімнадцять років. Завантажити BF2 ви можете тільки після того, як попередньо подасте заявку.

Ви можете подивитися відео Battlefield 2, в якому ви повністю познайомитеся з усіма особливостями гри: геймплеєм, ігровими класами та іншими ігровими особливостями.

У гру Battlefield 2 грати ви можете наступними ігровими класами:

1. Диверсант. Цей клас є легким. Він спеціалізований в основному на диверсійних заняттях в тилу ворога, наприклад, вибух стратегічних об'єктів. Для цього використовуються п'ять універсальних керованих зарядів. Ці заряди можна використовувати проти бронетехніки.

2. Снайпер. Це також дуже легкий клас. Для цього класу головною метою є винищення піхоти ворога на далеких відстанях.

3. Штурмовик. Даний клас є важким. Штурмовик дуже добре пристосований для ведення битв з піхотою ворога на різноманітних дистанціях.

4. Підтримка. Цей клас є важким. Його головним завданням є прикриття союзників від сильного вогню з кулемета, а також постачання їх боєприпасами.

5. Технік. Цей клас один з найлегших. Техніки спеціалізуються на лагодження техніки (при прямому контакті) і споруд (стратегічні предмети і мости).

6. Медик. До Легкому класу відносяться медики. Цей клас може лікувати поранених солдатів.

7. Гранатометчік. Цей клас відноситься до важкого типу. Гранатометники призначені, загалом, для знищення техніки ворога на дальній дистанції.

У грі Battlefield 2 зброя має абсолютно кожен клас:

1. Диверсант: пістолет з глушником, ніж, короткодульний карабін, ручні вибухівка і гранати.

2. Снайпер: снайперська гвинтівка, ножик, пістолет з глушником, гранати і протипіхотні міни.

3. Штурмовик: штурмова гвинтівка з підствольним гранатометом, пістолет, ножик і димова шашка.

4. Підтримка: ручний кулемет, пістолет, універсальний ножик і гранати. Крім цього, цей клас володіє практично нескінченною кількістю боєприпасів різного типу зброї.

5. Технік: дробовик, ножик, унікальний пістолет, ручні гранати і протитанкові міни. Технік володіє ключем, завдяки якому зможе знешкоджувати міни і відремонтувати техніку.

6. Медик: штурмова гвинтівка, пістолет, ножик, ручні гранати. Медик володіє аптечкою. Вона піднімає рівень здоров'я Вашого персонажа і допомагає іншим персонажам. Крім цього у нього є дефібрилятор. Цей апарат допомагає вмираючим союзникам, але і за допомогою нього можна вбити супротивників.

7. Гранатометчік: протитанковий ракетний комплекс, а також пістолет, пістолет-кулемет і ножик.

У грі Battlefield 2 рс Ви можете міняти зброю у деяких бойових класів.

Гра BF2 володіє величезною кількістю техніки:

1) Ударні вертольоти.

2) Винищувачі-бомбардувальники.

3) Винищувачі.

4) Бронетранспортери.

5) Транспортні вертольоти.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more