Закладки

BigGame

Альтернативні назви: Великий тренажерний зал, велика гра, велика гра

Інтелектуальная стратегія BigGame.

Igra Онлайн-стратегія BigGame, в яку гравець потрапляє у величезний світ, повний таємниць і неймовірних пригод.

Razrabotchiki стверджують, що iPlayer BigGame сучасної інтерпретації класичного жанру стратегії з великим інтелектуальним потенціалом. Для перемоги необхідна логіка мислення, добре розвинена стратегія і тактична перевага над ворогом, але елемент випадковості є невід'ємною частиною життя, найменша затримка у прийнятті рішення може принести поразку.

Для ступити на шлях пригоди потрібна реєстрація BigGame. Пройти не складно, потрібно заповнити форму двох рядків адреси електронної пошти і пароля. Ще швидше натискати на іконку однієї з соціальних мереж і вводити під своїм ім'ям.

Ігровий процес BigGame.

Nachinaya грати в гру Big Game користувача, щоб забезпечити невелику територію з побудовою кращих точок гри та навчання і функцій меню. Виконання завдань зросте. Саме тут вони вдосконалюють навички з мечем і луком,

 • Таверна завжди можна зустріти знаменитих героїв, випити з ними на пару чашок запалюючих і перемогти на їхню сторону;
 • Міністерство видаються ліцензії на торгівлю та зберігання всіх необхідних документів;
 • Публічний будинок у складі гравців вбиває двома птахами одним каменем, відважні солдати після довгих маршів повинні розслабитися, і їхня зарплата повертається до скарбниці.
 • прівлеч, на їхню сторону один з персонажів - це половина перемоги.

  V BigGame грає тільки є небезпечним бізнесом. Сусіди в цьому світі не завжди доброзичливі, деякі йдуть на допомогу в важкі часи, а інші не прагнуть отримати прибуток за рахунок інших і просто зруйнують сусіднє царство. Всередині громади активно торгуються і укладаються угоди, можна змінювати військову і магічну техніку і швидше отримувати необхідні ліцензії для союзників можна попросити на військову підтримку, і вони прийдуть на захист, якщо необхідно.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more