Закладки

BioShock

Альтернативні назви: BioShock
Райан вважав, що бездарним людям не може бути місця в настільки чудовому куточку на дні океану. Однак дуже скоро з'явилися перші проблеми. А заборона контакту з зовнішнім світом тільки посилив проблему. Тут ще й втрутився випадок, що призвів до остаточного падіння утопії. Відкриття речовини під назвою АДАМ стає фатальним моментом. Бажання володіти даною речовиною призводить до розколу суспільства. Тепер навіть сам творець міста залишив ідею підтримувати заведені перш закони. До чого ж все це призведе? Дізнатися про це і втрутитися в події зможе кожен, хто вирішив завантажити BioShock. Вживання населенням цих речовин має непоправні наслідки. Від прийнятого рішення в підсумку буде залежати кінцівка гри.

Отже, пару слів про сам геймплеї. Саме з цими мутантами доводиться вести боротьбу головного героя. Крім того, гра Біошок передбачає збір зброї, аптечок і плазмідов. Без спеціальних ресурсів вижити просто неможливо. На протязі всього ігрового процесу Ви повинні удосконалювати здібності свого персонажа. Тим, хто береться BioShock рс скачати, слід знати ще одну деталь. Гра передбачає три рівні складності, а саме, легкий, середній і важкий. Так що варто бути готовими до певних труднощів. Зате як же цікаво пройти крізь усі випробування і домогтися бажаного! Раз вже Ви прийняли рішення завантажити Біошок, не роздумуйте більше ні хвилини.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more