Закладки

Blade and Sorcery

Альтернативні назви:

Blade and Sorcery гра, в яку ви можете пограти якщо у вас є шолом віртуальної реальності і, якщо вам вже виповнилося 16 років. Графіка у грі відмінна хоча про неї складно судити у звичайному розумінні, адже вона об'ємна та пограти можливість є лише за наявності відповідного обладнання. Музичне оформлення чудово доповнює атмосферу кожної з локацій.

Перш ніж грати в Blade and Sorcery створіть аватар, виберіть підлогу та зовнішність.

Ваше завдання у цій грі винищувати ворогів у віртуальному світі використовуючи цілий арсенал найрізноманітнішої зброї.

 • Мечі
 • Кинджали
 • Топори
 • Булави
 • Дубини
 • Молоти
 • Луки
 • Бердиші
 • Спис
 • Посохи
 • Щити

Різні види екзотичної зброї від клинків у стилі ассасину до світлових мечів.

Магія декількох видів.

Це не найдокладніший перелік всього доступного у грі арсеналу. Крім того, можна битися голими руками, або навіть використовувати як кийки противників.

Є вибір складності, в найскладнішому режимі ворогів багато і нападають вони з усіх боків.

Можна сказати, що це просунута арена, де ви є гладіатором і б'єтеся з натовпами супротивників. Під час боїв накопичується втома, адже всі рухи вам доведеться робити самому, а не просто натискати кнопочки. Можна навіть використовувати підручні предмети для імітації, але будьте обережні, не пошкодіть меблі та оточуючих вас людей.

Магія може бути застосована для поразки ворогів, а можна зарядити магією зброю, і вона буде завдавати додаткових втрат. Можна використовувати відразу кілька видів магії, наприклад правою рукою кидати вогняні кулі, а лівою вражати ворогів електрикою.

Гра не підійде дітям або чутливим людям, оскільки містить досить жорстокі сцени з відсіканням кінцівок та обезголовленням.

Перед боєм ви вибираєте локацію яких у грі досить багато і запускаєте хвилю за порядковим номером. З кожною наступною хвилею складність зростатиме. Під час бою можна поповнювати окуляри життя попивши спеціального зілля із фляги. Виберіть зброю або візьміть її на стенді безпосередньо перед боєм. Є можливість використовувати зброю, відібрану у ворогів. Варіантів дуже багато навіть спіймана стріла у цій грі допоможе вам винищувати нападаючих.

Вороги з'являються буквально з усіх боків. Іноді їхнє наближення видно, а буває й так, що ви відвернулися в інший бік, а вас уже штовхають у спину. Велику небезпеку становлять лучники, коли їх відразу кілька, у цих випадках непогано допомагають захиститися щити.

Будь-яку зброю, навіть дворучну, можна утримувати однією рукою, але в цьому випадку у віртуальному світі ваші удари дуже сповільнюються, і вороги з легкістю уникають їх або парирують.

Якщо не пощастило і зброю ви випустили під час бою або метнули, не засмучуйтесь. Повернути його в руку ви легко зможете силою думки. Тіла ворогів також є можливість піднімати і кидати як снаряди так само.

Завантажити Blade and Sorcery безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете придбати гру на торговому майданчику Steam або на офіційному сайті розробників.

Хочете відволіктися від нудної буденності нарізуючи ворогів скибками, ця гра те, що вам потрібно! Але подбайте заздалегідь придбати шолом віртуальної реальності інакше нічого не вийде.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more