Закладки

Бійцівський клуб

Альтернативні назви: Combat

Бійцівський Клуб Online & mdash; браузерна багатокористувацька онлайн-гра на безкоштовній основі, що є істинним феноменом в ігровій індустрії СНД. Після того, як розробники випустили цю гру, вона моментально стала еталоном для порівняння інших подібних їй ігрових продуктів на довгий час. І, напевно, багато хто і так знають, що подібним еталоном в ігровому світі онлайн гра Бійцівський Клуб залишається і до сьогоднішнього дня. Це все враховуючи, що кількість ігор, які є точною копією цієї гри зростає з кожним днем, але які б титанічні зусилля не докладали розробники, їх творіння все одно ніяк не можуть скласти конкуренцію Бійцівський клуб. Грати в гру Бійцівський Клуб онлайн може кожен геймер, у якого є доступ в інтернет, жодних вікових або територіальних обмежень. Це і робить гру дуже популярною не тільки на території СНД, але й по всьому світу.

Реєстрація в грі Бійцівський Клуб не забере у вас багато часу, все, що потрібно зробити & mdash; ввести ім'я аккаунта адресу електронної пошти та пароль безпеки доступу до облікового запису. Після цього на адресу вашої електронної пошти прийде лист з підтвердженням того, що реєстрація Бійцівський Клуб завершена.

Гра Бійцівський Клуб онлайн відкриє перед вами світ, повний боротьби і конкуренції, в якому перемоги оп'яняють, а поразки загартовують. Сюжету гра практично не має, і все, що відбувається в грі & mdash; запеклі бої між персонажами в стилі фентезі: хоробрими воїнами і знають толк в чарівництві магами.

Система класів у грі не містить нічого зайвого. Ви можете вибрати одну з трьох спеціальностей вашого героя & mdash; мудрого мага, могутнього воїна, або предпріімчівового торговця. Бійцівський Клуб онлайн гра, в якій ви зможете розвивати вашого героя так, як самі того захочете.

Власне, розвиток вашого героя не багатьом відрізняється від прокачування в багатьох подібних онлайн-іграх. У вас є окуляри поліпшення умінь персонажа, які будуть доступні до розподілу при підвищенні рівня вашого ігрового протеже. З основних в наявності доступні чотири типи характеристик, що впливають на те, як буде вести себе в сутичці ваш герой: витривалість, спритність, сила і інтуїція. Крім цих параметрів существуютеще особливі характеристики, звані елітними.

Спритність & mdash; це те, завдяки чому ви будете ухилятися від нищівних ударів вашого супротивника і багато в чому & mdash; запорука виживання в бою.

Сила ж безпосередньо впливає на вашу міць і визначає, наскільки сильні фізичні атаки буде наносити ваш герой. Так само вона впливає на те, яку броню і зброю зможе носити ваш протеже.

Інтуїція & mdash; можливість угадувати наперед дії свого суперника, а це в грі Бійцівський Клуб є незвичайним перевагою. Ну а витривалість & mdash; це мірило колличества ваших життів і показник того, наскільки великий може бути ваш рюкзак зі спорядженням.

Як тільки ви досягнете четвертого рівня, ви зможете вивчати інтелект, сьомого & mdash; з'явиться можливість прокачувати мудрість, на десятому & mdash; духовність. На тринадцятому рівня з'явиться така характеристика, як воля, на шістнадцятому & mdash; свобода, а на дев'ятнадцятому вашому пероснажу відкриється такий параметр, як божественність. На перший погляд може здатися, що грати в онлайн гру Бійцівський Клуб дуже просто і не цікаво, але всі ці ілюзії миттю розвіюються, як тільки ви починаєте грати.

Оригінальну систему боїв, використовувану в грі Бійцівський Клуб використовували розробники досить великої кількості онлайн-іграшок, і вона вже не раз доводила, що по праву може вважатися однією з кращих коли-небудь придуманих у вітчизняному та зарубіжному ігропрома.

Ігровий бій є покроковим, як тільки вам надається право зробити хід, ви повинні будете вибрати частину тіла для атаки і область на своєму тілі, яку будете захищати. Усього існують чотири базові зони: пояс, корпус, ноги і голова. Блок же можна поставити на будь-яку пару областей, яку ви хочете захистити.

Бої так само розрізняються за типом використання сили. Вони можуть бути суто фізичними, магічними або ж груповими. Для новачків передбачені спеціальний тип боїв, що дозволяє їм якомога швидше зрозуміти всі премудрості гри.

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more