Закладки

Brave Little Beasties

Альтернативні назви: Brave Little Beasties

Гра Brave Little Beasties - це кумедна браузерна гра, створена німецькою компанією.

У грі Brave Little Beasties онлайн, Ви будете подорожувати різними мальовничими місцями по всьому світу , щоб знайти всі види невеликих симпатичних тварин , відомих як Beasties .

Вам буде необхідно зловити і розводити їх цих звіряток , і навчати цих маленьких милих істот, для того, щоб вони стали потужними, в кінцевому рахунку, звірками для боротьби з іншими тваринами.

У Brave Little Beasties реєстрація не представлена ​​російською мовою, оскільки сайт, даний гри створений німецькою мовою. Щоб зареєструватися в даній браузерної грі Вам знадобиться:

1. Знайти сайт Brave Little Beasties.

2. Зробити клік по кнопці « Jetzt spielen » .

Перед Вами різко виникне форма для реєстрації.

3. У першому пункті напишіть своє ім'я.

4. Напишіть свій пароль, тільки продумайте свою комбінацію ретельно, щоб рівень надійності був максимальний.

5. Введіть адресу своєї поштової скриньки.

6. Прочитайте ліцензійну угоду і правила. Після цього поставте позначку біля інформації, що Ви з усіма пунктами правила та угоди згодні. Якщо ж Ви відмовтеся від цього, то не зможете зареєструватися.

7. Натисніть на синю кнопку з написом « Registrieren » .

Після цього Ви можете вважати себе зареєстрованим користувачем гри Brave Little Beasties Online.

Грати в Brave Little Beasties Ви повинні піклуючись про всіх своїх тварин, оскільки їх здатності і злиття властивостей залежать від їжі, яку Ви даєте їм.

Ваші тварини можуть нападати, гратися. Також Вам потрібно, щоб вони виросли дуже сильними і могли розмножуватися, створюючи нові унікальні види.

Гра Brave Little Beasties у візуальному дизайні в деякому розумінні нагадує Battlemons, який недавно був запущений TravianGames, але в даній грі є 3D-середу, яка здійснюється через останню версію флеш-технології.

Барвисті презентації і чарівний графічний стиль Brave Little Beasties приваблює випадкових гравців, але його складна і глибока стратегія механіки дає гравцям більше складних завдань у той час як звірятка спокійно собі мешкають в цій країні.

У Brave Little Beasties грати Ви можете деякими з зазначених нижче звірків:

1. Вогняна кішка - миле істота з гострими кігтями і яскраво-червоною забарвленням з великими очима.

2. Жаба - дивно миле створіння, яке раз у раз скаче по Вашому саду.

3. Фелі - дуже смішний звірок, у нього завжди в голові прокидаються авантюрні ідеї.

4. Фіолетовий лисеня - завжди змусить Вас зненацька своїм задумливим проникливим поглядом.

На багатьох територіях Brave Little Beasties Online Ви зможете грати безкоштовно, занурюючись у все нові захоплюючі події.

Brave Little Beasties - це доброзичлива і цікава гра, яка призначена для різного віку.

Поринайте в цей світ разом з захоплюючими і кумедними звірятами, займайтеся разом з ними і створіть відмінну бойову команду.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more