Закладки

Builders of Egypt

Альтернативні назви:

Builders of Egypt економічна стратегія з елементами містобудування та військової стратегії реального часу. Тут на вас чекає графіка топового рівня та чудове музичне оформлення.

Невелике навчання на початку гри допоможе новачкам швидко освоїти навички керування. Далі починається найцікавіше. Ви потрапите в епоху розвитку та становлення однієї з найзагадковіших цивілізацій в історії людства.

Для того, щоб досягти успіху потрібно буде приділити увагу всім сфер діяльності:

  • Налагодьте видобуток ресурсів у достатній кількості
  • Займіться землеробством, стародавній Єгипет славився тим, що вирощував багато рису
  • Забезпечте житлом населення
  • Побудуйте дороги, щоб прискорити рух возів і людей
  • Створюйте храми та культові споруди, які навіть через тисячі років все ще будуть дивувати своєю величчю
  • Допоможіть цивілізації стародавніх Єгиптян вивчити технології, багато з яких використовуються до цього дня

Створіть стіни за якими міста будуть у безпеці і навчіть армію здатну відбивати напади ворогів. Ця країна славилася численними війнами в ту епоху, вижити в яких може виявитися не під силу слабкому племені.

У грі немає незначних сфер діяльності. Важливо все й усе впливає на життя міст, які знаходяться під вашим керівництвом. Численні зрошувальні канали дозволять виростити щедрий урожай. Це дозволить утримувати сильнішу армію або дозволить більше ресурсів використовувати для облаштування транспортної інфраструктури. Про релігію краще не забувати. Божества можуть втручатися у справи людей. Якщо вони будуть незадоволені, то імперія, що процвітає, дуже швидко може перетворитися на руїни. Щоб не допустити цього, постарайтеся догодити всім богам щедрими підношеннями і будівництвом величних храмів, де жерці виконуватимуть необхідні ритуали.

Військова справа дуже важлива, але не менш важлива і дипломатія. Іноді дипломати можуть не просто зупинити конфлікт, а й перетворити ворога на надійного союзника. Або, наприклад, посварити між собою ваших ворогів, адже перемогти простіше, коли армії противників вже виснажені міжусобними битвами.

Але все ж таки головне тут творення і економіка, а не нескінченні битви. Можна довго милуватися неймовірною архітектурою, яка досить точно відтворена у грі. Розробники постаралися передати все, як було насправді в найдрібніших деталях.

Проект зараз перебуває в ранньому доступі і ще не завершено повністю, але вже зараз можна назвати гру вдалою. Розробники ще додають контент та вносять фінальні виправлення. На момент виходу все стане ще краще.

Грати в Builders of Egypt буде цікаво як в одиночну кампанію, так і проти реальних супротивників.

Builders of Egypt скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Купити гру можна на офіційному сайті або на порталі Steam. До виходу фінальної версії це можна буде зробити із гарною знижкою.

Встановлюйте гру зараз і приступайте до будівництва одного з чудес світу, єгипетських пірамід!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more