Закладки

Caesar 3

Альтернативні назви:

Caesar 3 стратегія з елементами містобудівного симулятора. Графіка класична, оскільки і самій грі зараз багато років. Всі будівлі промальовані детально і відрізняються одна від одної. Як і більшість ігор про які не забули досить великий проміжок часу, дана гра є шедевром. Це один з найкращих містобудівних симуляторів і грати в неї цікавіше ніж у багато сучасних ігор даного жанру. Звукове оформлення відмінне.

Перед тим як почати грати в Caesar 3 вибирайте карту місцевості, від вибраної картки буде залежати сума грошей на рахунку. Якщо ви витратите більше, то на перший раз вам може вибачити. Але при повторних порушеннях може бути дуже неприємні наслідки.

Доступно два режими гри:

  1. Кампанія, в ході якої завдання вам даватиме сам цезар, а потім ви зможете самі стати новим цезарем.
  2. Вільний режим, де основне завдання виживання поселення та його розвиток.

У людей у вашому місті є професії:

  • Інженер
  • Доктор
  • Преторіанець

І навіть професійні злочинці.

У кожного свої таланти.

У ході гри ви будуватимете віадуки, дороги, житлові будинки та культурні об'єкти. Деяких будівель достатньо в єдиному екземплярі, інших, наприклад театрів знадобиться досить багато.

Не забувайте покращувати будівлі, особливо житлові. З покращенням житлових будинків змінюється і клас мешканців. Більш заможні патриції сплачують більше податків у скарбницю. Крім цієї будівлі вищого класу менш схильні до пожеж.

Для збору податків будуйте форуми біля житлових кварталів.

Основне, знайти правильний баланс робочих місць та чисельності населення. Якщо з цим непорядок, то зростатиме рівень злочинності або люди можуть навіть залишати ваше місто.

Максимальна кількість населення у місті 10000 осіб. Після досягнення цієї цифри ви більше не зможете будувати нові будівлі, незалежно від їх призначення. Не найкраще рішення, але так захотіли розробники. Намагайтеся, щоб чисельність населення досягла цього значення.

Релігія займає у грі не останнє місце. Вкрай важливо шанувати всі божества, оскільки кожне з них впливає на певну сферу діяльності.

Божеств тут багато:

  • Церера відповідає за розваги
  • Меркурій опікується торгівлею
  • Нептун морський промисел
  • Марс бог воїнів
  • Венера управляє настроєм громадян

Список не повний, але суть зрозуміти не складно. Якщо ви, наприклад, забудете про меркурію, то з торгівлею будуть проблеми і зростає ризик пожеж на торгових складах. Марс може спровокувати напади варварських племен. Якщо ж на вас образиться Нептун, море буде безжально знищувати ваші кораблі. Тому постарайтеся встановити храми для всіх божеств і не забути ні про кого.

Військова справа є, але це більше економічна стратегія ніж військова, тому бойовий режим не надто просунутий. Гра орієнтована більше на розвиток, ніж на завоювання.

Caesar 3 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Ви можете придбати гру на платформі Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати зараз! Перед вами одна з ігор, які не можна пропустити, якщо вам подобається даний жанр!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more