Закладки

Call of War: World War 2

Альтернативні назви: Call of War: WW2, Кол оф Вар

Call of War: World War 2 - кров'ю і потом, все для перемоги!

Ігра Call of War: World War 2 за мотивами Другої світової війни покрокова стратегія в реальному часі з елементами економіки і тактики. Вам належить прийняти командування окремою нацією. Ви на глобальній світовій карті, де не ясно, хто ваш союзник, а хто ворог. Продумуйте кожен крок і свій план заздалегідь це запорука успіху. Гра сподобається всім любителям покрокових стратегій. Тут немає миттєвого екшену, тільки продумані ходи наперед, які можуть займати кілька днів. Але це не робить гру менш привабливою, навпаки вона сподобається тим, хто любить думати і будувати плани.

Call of War: World War 2 Початок ігри

Прі першому вході в гру після реєстрації вам належить вибрати країну, за яку будете грати. В основному це країни Європи. Після, вас призначають генералом і командувачем військ, обраної країни. Підбігає ваш помічник і пропонує допомогти з першими вашими кроками в офісі. Ви отримуєте повідомлення, що світ охоплений війною і вам належить захистити жителів своєї країни. Вона в свою чергу ділиться на провінції, за якими закріплені війська.

Пока вас вводять в курс справи, одну з ваших провінцій захоплює ворог. Це і стане вашим першим боєм, віддайте наказ військам і отвоюйте свою землю. Натисніть на армію, щоб її вибрати, виберіть команду атаки і натисніть на обрану провінцію. Ваша армія вирушила в дорогу і перемогла. Ви успішно провели вашу першу атаку і показали, що ви хороший командир. Зберіть першу нагороду.

После битви у відвойованої провінції низька мораль. Підвищення моралі збільшить виробництво ресурсів і зменшить можливість бунтів. Використовуйте отримане золото за перемогу на підвищення моралі регіону. Далі потрібно вивчити нові технології для поліпшення ваших армій, почніть з піхоти і броньованих автомобілів. Для цього відкриваємо меню досліджень і вибираємо потрібні технології. Пам'ятайте, в дослідному меню можна вивчати різні технології і відкривати нові типи військ.

Далее будуємо бараки для найму нових військ. Вибираємо регіон, де будемо будувати, натискаємо розділ будівель і будуємо. Після цього знову вибираємо регіон з бараками, йдемо в розділ виробництва і наймаємо піхоту. Черговий етап гри закінчено, отримаєте заслужену нагороду у вигляді золота. На цьому початок гри Call of War: World War 2, тепер вам вирішувати, що вивчати і кого наймати, кого атакувати і з ким укладати союзи.

Ваші основні цілі на гру:

 • покореніе - захопити всю карту по землі, воді і повітрю;
 • ісследованіе - бути першим, хто відкриє секретна зброя;
 • діпломатія - завести друзів і створити могутні коаліції;
 • разигривайте більше карт - приєднуйтесь до нових ігрових раундів, щоб грати за різні нації з різними сценаріями.

Обратіте увагу на радника в грі, він допоможе і розповість все деталі, так само там є відео-поради.

Ігровие ресурси:

 • еда
 • товари
 • человеческая сіла
 • металл
 • масло
 • редкіе матеріали
 • деньгі
 • золото

Все ресурси видобуваються на ваших територіях, крім золота. Його можна купити тільки за реальні гроші. Ресурси оновлюються кожного ігрового дня. Він триває 12 реальних годин. На кількість видобутих ресурсів впливають споруди в регіонах, а також кількість ваших юнітів. Тип юнітів не важливий, кожен з них споживає певний ресурс, так що будьте уважні ладу багато, наприклад, бойових кораблів, адже вони споживають масло і їжу, піхота - їжу і людську силу.

Для чого потрібно золото в грі:

 • повишеніе моралі жителів кожного з регіону - мораль підвищує видобуток ресурсів і знижує шанс повстання;
 • ускореніе ігрових дій це може бути прискорення досліджень, наймання військ, споруди будівель (зверніть увагу, що разово ви прискорюєте на 6 годин, тобто, якщо у вас будівництво займає 18 годин, то прискорювати доведеться тричі);
 • покупка ресурсів - часто так буває, що не вистачає одного або іншого типу ресурсів на будівництво або наймання солдатів, на допомогу прийде покупка ресурсів за золото.

Call of War грати онлайн в браузерну версію гри або завантажити Call of War на ПК, що дозволить створювати індивідуальні гри для своїх друзів. Одночасно можна керувати кількома націями в різних світах. Так ви зможете швидше вивчити всі ігрові тонкощі.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more