Закладки

Carnage

Альтернативні назви: Карнаж

Carnage online & ndash; це безкоштовна рольова онлайн гра (MMORPG), де вирують середньовічні пристрасті, де вся боротьба й інтриги будуть в основному відбуватися між живими людьми, а не між ботами.

Онлайн гра Карнаж не вимагає установки клієнта гри і доступна в будь-якому браузері. & nbsp;

Для початку ігрового процесу потрібна тільки Carnage онлайн реєстрація: є 2 способи реєстрації.

Перший: за допомогою аккаунта в одній із пропонованих соцмереж (В Контакте, Facebook, Mail. ru, Twitter, Однокласники);

Другий: безпосередньо з сайту, натиснувши на & laquo; Реєстрація & raquo; у вікні вибираєте свою стать і один з п'яти міст (Лютеція, Моріон, Саркел, Анкор, Аврора). Далі вводите бажане ім'я і пароль, після чого вбиваєте в відповідне поле код (координати), і у вікні вам буде запропоновано прийняти угоду Правил гри і пройти тренувальний бій з Дерев'яним Солдатом. Ну, ось і все, Реєстрація в грі Carnage закінчена.

& nbsp;

Перебуваючи в грі, можна підібрати для свого персонажа образ, вибір якого в грі досить великий і різноманітний. Крім чоловічих і жіночих образів, є ще іменні, які можна купити за сестерції (одна з ігрових валют, яку можна купити за реальні гроші). Carnage онлайн гра крім сестерцій має ще флоріни, це ще одна ігрова валюта.

& nbsp;

Ігровий персонаж має декілька основних характеристик: Сила, Спритність, Інстинкт і Життєздатність. Залежно від того, який спосіб буде обраний, будуть доступні різні види зброї і амуніції. Ось деякі з них: Шоломи, Кастети, Броня, Штани, Наплечники, Рукавички, Щити, Пояси, Чоботи, Ножі, Дубини, Мечі, Сокири та багато іншого. Крім зброї в грі є ще різні чарівні еліксири.

Завдяки певним умінням, персонаж може займатися Рибальством, Ремеслом і Алхімією.

& nbsp;

Грати в гру Carnage онлайн можна отримавши певну професію за спеціальною ліцензією. Доступні такі ліцензовані професії:

Найманець & ndash; це найнебезпечніша і затребувана професія;

Торговець & ndash; ця професія дозволяє купувати дефіцитні товари оптом і виробляти деякі фінансові операції на вигідних умовах;

Священик & ndash; основні обов'язки цієї професії, проводити в храмі весільні церемонії;

Наставник & ndash; завдання цієї професії, навчати новачків в ігровому, що не такому вже доброзичливому світі;

Лекарь & ndash; ця професія дозволяє займатися лікуванням.

& nbsp; & nbsp;

Гра Carnage онлайн має в наявність велика кількість різноманітних локацій, завдяки яким грати в онлайн гру Carnage буде дуже захоплююче.

У грі є такі будівлі та споруди, як Аукціон (для проведення торгових операцій), Біржа (для торгівлі стандартними предметами, які продаються в магазині), Ремонтна майстерня (тут можна полагодити зношені речі), Храм (місце для молитов і проведення церемоній), Ратуша (тут відбувається реєстрація кланів) і Лікарня (тут можна поправити здоров'я).

Крім цього, в грі є підземелля, в яких багато небезпек і загадкових істот. І від цієї пригоди будуть ще цікавіше, до того ж там можна знайти дивні знахідки. Щоб добитися максимального успіху в підземеллях, потрібно ходити туди командою (не менше 5-ти чоловік).

А наявність безлічі квестів, додасть ще більше фарб в ігровий процес Carnage.

& nbsp;

Тепер про бої:

з першого рівня будуть доступні командні бої & ndash; це бої з декількома союзниками і супротивниками, а з другого рівня можна брати участь в хаотичних боях - це бої з необмеженою кількістю учасників. Групи союзників і противником розподіляються автоматично.

Бої можуть бути як звичайними, так і кривавими. У кривавому бою, у разі перемоги, можна отримати в кілька разів більше досвіду, ніж у звичайному, але при програші, є велика ймовірність отримати травму.

& nbsp;

З четвертого рівня, доступна Схильність (шлях Світла або Тьми).

Всього є чотири Схильності: Світло, Порядок, Темрява і Хаос.

Кожна Схильність відрізняється принциповими властивостями, характером і можливостями, представляючи при цьому складну систему поведінки і взаємин. & hellip; & nbsp; Немає хороших і поганих схильностей, немає злих чи добрих, схильностей - кожній притаманний весь набір емоцій, пристрастей, вчинків розуміння. Є тільки різні шляхи для досягнення Істини і отримання Досвіду, кожен вправі шукати, знаходити і боротися. & nbsp;

& nbsp;

Грати в Carnage можна у складі одного з Кланів. Є можливість вибрати Гільдію і Фракцію, а наявність Форуму, дає можливість пообсуждать різні теми.

У Загалом, гра заслуговує уваги. Нагадую, щоб почати в Carnage грати, потрібна всього лише Реєстрація Carnage. Приємної гри!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more